یکشنبه، 26 خرداد 1398 - 15:10

6 ملی پوش دو و میدانی زنان عازم قزاقستان می‌شوند

 نائب رئیس زنان فدراسیون دو و میدانی از اعزام ۶ ملی پوش ایران در تیر ماه برای حضور در رقابت های بین المللی جام کازانف قزاقستان خبر داد.

کرج - امید بانوان؛  ایرنا نوشت؛ «پریسا بهزادی» گفت: مسابقات جام کازانف قزاقستان ۱۵ و ۱۶ تیر ماه در آلماتی برگزار می‌شود. «ریحانه مبینی» در پرش طول، «جواهر زمانی» در پرش طول، «سمانه کوهکن» در سه گام، «الناز کمپانی» در ۱۰۰ متر با مانع، «حمیده اسماعیل نژاد» در ۱۰۰ متر ورشکارانی هستند که در این رقابت‌ها حضور می‌یابند.

وی افزود: در مسابقات لیگ طلایی تنها ریحانه مبینی حد نصاب این مسابقات را کسب کرد و موفق شد نه تنها رکورد خود را ارتقا دهد بلکه رکورد ورودی را بدست بیاورد. نفرات انتخابی با همکاری هیأت دوومیدانی استان گلستان و فدراسیون به این مسابقات اعزام می‌شوند. در مجموع ۱۶ نفر از دوومیدانی کاران ملی پوش زن و مرد راهی قزاقستان خواهند شد.

نایب رئیس فدراسیون دو و میدانی بیان کرد: «الناز کمپانی» پیش از این در مسابقات قهرمانی آسیا شرکت کرده بود اما در همان دوره مقدماتی در ۱۰۰ متر حذف شد. «ریحانه مبینی» نیز در لیگ طلایی رکورد خوبی را برجا گذاشت.

بهزادی درخصوص سطح مسابقات جام کازانف قزاقستان عنوان کرد: سطح رقابت‌های بین المللی کازانف بالا است و امیدوارم نمایندگان کشورمان بتوانند رکوردهای خود را ارتقا دهند زیرا تنها بالا بردن رکوردها مدنظر است.

نایب رئیس فدراسیون دو و میدانی یادآور شد: در تیر ماه علاوه بر مسابقات جام کازانف قزاقستان، رقابت‌های قهرمانی کشوری در رده جوانان و بزرگسالان برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

کدخبر: 1567


السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
بخوان دعای فرج را دعا اثر دارد
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise