دوشنبه، 10 مهر 1402 - 11:49

بازی‌های آسیایی هانگژو؛

۲ بانوی کوراش‌کار نقره و برنز گرفتند

«ملیکا امیدوند» در نیمه نهایی وزن منهای ۸۷ کیلوگرم با قبول شکست برابر یو لیو از چین به مدال برنز کوراش بازی‌های آسیایی دست یافت و «زهرا باقری» نیز در فینال نتیجه را به همین حریف واگذار کرد و نقره گرفت.

ورزش. امید بانوان؛‌ در روز پایانی پیکارهای کوراش، ملیکا امیدوند نماینده وزن منهای ۸۷ کیلوگرم انجمن کوراش فدراسیون ووشو امروز (دوشنبه) پس از استراحت در دور نخست، در مرحله یک چهارم به مصاف توکاس از هند رفت و ضمن برتری مقابل این حریف به مرحله نیمه‌نهایی رسید.

ملی‌پوش کوراش کشورمان در مرحله نیمه‌نهایی به مصاف یو لیو از چین رفت و در حالی که نماینده کشور میزبان از حمایت گسترده تماشاگران بهره می‌گرفت، در رقابتی نزدیک بازی را واگذار کرد و صاحب مدال برنز شد.

همچنین زهرا باقری نماینده وزن منهای ۸۷ کیلوگرم نیز پس از استراحت در دور نخست، در مرحله یک چهارم به مصاف سالیوا از قرقیزستان رفت و با شکست حریف خود راهی مرحله نیمه‌نهایی شد.

باقری در مرحله نیمه‌نهایی به مصاف «وی او» از ویتنام رفت و موفق شد ضمن شکست حریف خود به دیدار نهایی این وزن راه یابد. او در فینال به مصاف حریف چینی که پیش از این دیگر نماینده کشورمان (امیدوند) را شکست داده بود و با قبول شکست صاحب مدال نقره شد.

 

 

کدخبر: 15859


السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
بخوان دعای فرج را دعا اثر دارد
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise