سه‌شنبه، 07 آذر 1402 - 17:01

خزعلی خبر داد؛

«سند خانواده» به زودی رونمایی می‌شود

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده گفت: سند خانواده، یا سند خانواده استاندارد و تراز جمهوری اسلامی در دست تهیه است و در آینده نزدیک رونمایی می‌شود.

سیاست. امید بانوان؛ مهر نوشت، انسیه خزعلی در مراسم امضای تفاهم نامه با سازمان استاندارد، گفت: سند خانواده را بر مبنای سخنان رئیس جمهور در سازمان ملل در دست تدوین داریم و ان شاءالله در آینده‌ای نزدیک رونمایی می‌کنیم.

وی افزود: در همین راستا تفاهم‌نامه با سازمان استاندارد برای ارتقای کیفیت زیست خانواده انجام می‌پذیرد یکی از موارد مد نظر این تفاهم این است که خانواده‌ها در مراحل مختلف زندگی و در حیطه‌های گوناگون اجتماعی شرایط استاندارد را تجربه و شرایط مصرفی، خدماتی و آموزشی استاندارد برایشان فراهم باشد.

خزعلی گفت: در این تفاهم‌نامه به دنبال این هستیم که بسیاری از مسائل حوزه زنان از جمله رویداد ملی خانواده و فرهنگ را با استاندارد پیوند بزنیم و سازمان استاندارد در خصوص تدوین استاندارد کالاها و خدمات مختلف نیازهای زنان و خانواده را ببیند.

وی بیان کرد: طی این تفاهم‌نامه قرار است در خصوص استفاده از کالاها و خدمات استاندارد در خانواده فرهنگ‌سازی شود تا منجر به ارتقای کیفیت زندگی و سلامت خانواده شود. تألیف کتب و مقالات، برگزاری دوره‌های آموزشی و کارگاه‌های مشترک از جمله این اقدامات است که می‌تواند منجر به فرهنگ‌سازی شود.

کدخبر: 16505


السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
بخوان دعای فرج را دعا اثر دارد
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise