پنجشنبه، 16 آذر 1402 - 20:34

شهردار فردیس:

فاز دوم بوستان وحدت در مرحله پایانی است

شهردار فردیس از پیشرفت فیزیکی ۸۰ درصدی ساختمان شهرداری فردیس در خیابان پیک خبر داد و گفت: همچنین فاز دوم بوستان وحدت در مرحله پایانی است.

فردیس. امید بانوان؛ «محمدرضا احمدی نژاد» شهردار فردیس در حاشیه بازدید از پروژه‌های عمرانی که با حضور معاون امور زیربنایی و حمل و نقل و مدیر سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری فردیس انجام شد، پیشرفت فیزیکی پارک بانوان این شهر را ۹۰ درصد اعلام کرد.

وی افزود: با توجه به ضرورت ایجاد چنین فضاهایی برای استفاده اختصاصی بانوان در فردیس، احداث این پروژه در دستور کار قرار گرفت و در نظر داریم فاز اول آن را در دهه مبارکه فجر افتتاح کنیم.

وی در ادامه مساحت فاز اول پارک بانوان فردیس را ۱/۲ هکتار اعلام کرد و افزود: اعتبار در نظر گرفته شده برای احداث فاز اول این بوستان ۷۰ میلیارد ریال است؛ فاز دوم آن نیز با مساحت ۱/۵ هکتار در امتداد فاز اول و با طراحی باغ ایرانی احداث می‌شود.

شهردار فردیس همچنین به عملیات اجرایی ساختمان شهرداری فردیس در خیابان پیک اشاره کرد و گفت: پیشرفت فیزیکی این پروژه نیز ۸۰ درصد بوده و اکنون عملیات نازک کاری و اجرای نمای آن در حال انجام است.

وی با بیان اینکه ساختمان شهرداری فردیس در خیابان پیک در ۴ طبقه احداث می‌شود و دارای فضای اداری و سالن‌های آمفی تئاتر و اجتماعات خواهد بود، عنوان کرد: در صدد هستیم این پروژه را نیز تا پایان سال جاری به بهره برداری برسانیم.

احمدی نژاد همچنین به پروژه فاز دوم بوستان وحدت اشاره کرد و گفت: عملیات احداث پیاده راه و پیست دوچرخه این بوستان به اتمام رسیده و اکنون در مرحله احداث روشنایی و اجرای رنگ آمیزی پیست دوچرخه است؛ با تلاش همکارانم در مدیریت سیما، منظر و فضای سبز شهری این پروژه ۱/۵ هکتاری به زودی به بهره برداری می‌رسد.

وی در بخش دیگری با اشاره به اینکه ساماندهی فلکه چهارم تا پنجم بلوار شهدا در مرحله پایانی است، عنوان کرد: جاری شدن روان آب هنگام بارندگی در این بلوار که یکی از پرتردد ترین معابر شهر به شمار می‌رود، همیشه شهروندان را دچار مشکلاتی می‌کرد؛ لذا با تلاش همکارانم در معاونت امور زیربنایی و حمل و نقل با اجرای طرح ساماندهی آب‌های سطحی در این بلوار این مشکل رفع خواهد شد؛ همچنین عملیات بهسازی پیاده راه بلوار شهدا در حد فاصل فلکه چهارم تا پنجم در حال انجام است و به زودی به اتمام می رسد.

شهردار فردیس ضمن بازدید از روند اجرایی بوستان ریل متروکه، تصریح کرد: این پروژه در مساحت ۱۲ هزار و ۵۰۰ متر مربع احداث می‌شود و پیشرفت فیزیکی آن نیز ۸۰ درصد است. قرار است این پروژه به امکاناتی همچون سرویس بهداشتی، زمین بازی چند منظوره، بوفه، زمین بازی تنیس و … مجهز شود.

کدخبر: 16556


السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
بخوان دعای فرج را دعا اثر دارد
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise