یکشنبه، 09 تیر 1398 - 15:53

سمنان نایب‌ قهرمان دو و میدانی معلولان و جانبازان زنان ایران شد

مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان از نایب قهرمانی زنان سمنان در مسابقات دو میدانی معلولان و جانبازان کشور خبر داد و گفت: سمنان در بین ۲۲ تیم شرکت کننده توانست مقام دوم را کسب کند.

کرج - امید بانوان؛ مهر نوشت؛ مجتبی جانعلی  ضمن اشاره به نایب قهرمانی تیم دو و میدانی سمنان در مسابقات کشوری بیان کرد: در پایان مسابقات قهرمانی دوومیدانی معلولان و جانبازان کشور به میزبانی تهران با حضور ۲۲ تیم، دختران مستعد استان توانستند رتبه درخور توجه دوم را کسب کنند که این افتخار جای تقدیر دارد.

وی افزود: این مسابقات به‌منظور انتخابی مسابقات پارا جهانی امارات در تهران میزبانی شد و سمنان پس از میزبان به مقام دومی دست یافت.

قهرمانی برناکی در کشور

مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان با بیان اینکه زلیخا دربانی مقام اول پرتاب دیسک کلاس اف ۳۷ را در این رقابت‌ها به دست آورد، تاکید داشت: طیبه رجب‌زاده مقام دوم پرتاب نیزه کلاس اف ۵۵ نشسته را به خود اختصاص داد.

جانعلی با بیان اینکه زهرا برناکی قهرمان ارزنده کشور از شهر دامغان نیز توانست مقام اول پرش طول کلاس تی ۴۷ را به خود اختصاص دهد، گفت: هر سه ورزشکار ارزنده‌ای که نام آنها برده شد از شهر مستعد و ورزشکار خیز دامغان در تیم استان سمنان عضویت دارند.

وی افزود: مبینا ساوه نیز در این رقابت‌ها مقام سوم پرتاب نیزه کلاس تی ۴۷ را از شهرستان سمنان به خود اختصاص داد.

انتهای پیام/ 

کدخبر: 1696


یا حسین
السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise