دوشنبه، 10 تیر 1398 - 12:42

ملی پوشان بدمینتون ایران برنزی شدند

کرج -امید بانوان؛ ایرنا نوشت؛ «ثریا آقایی» ملی پوش بدمینتون ایران در دیدار مرحله نیمه نهایی مسابقات بین المللی بنین به مقام سوم مشترک دست یافت و برنزی شد و از سوی دیگر تیم دو نفره ایران متشکل از وی و ثمین عابدخجسته نیز به مدال برنز مشترک این مسابقات دست یافتند.

دیدار مرحله نیمه نهایی مسابقات بین المللی بدمینتون بنین بعدازظهر یکشنبه برگزار شد و ثریا آقایی به مقام سوم مشترک در قسمت یک نفره زنان دست یافت و مدال برنز را به گردن آویخت.

در دیدار مرحله نیمه نهایی یک نفره، آقایی به مصاف بدمینتون بازی از پرو رفت و با شکست برابر وی از راهیابی به مرحله فینال باز ماند و مقام سوم مشترک را بدست آورد.

مدال برنز برای تیم دو نفره ایران

دیدار مرحله نیمه نهایی مسابقات بین المللی بدمینتون بنین عصر یکشنبه در قسمت دو نفره بانوان برگزار شد و ثریا آقایی و ثمین عابد خجسته به مقام سوم مشترک این رقابت ها دست یافتند.

در این دیدار تیم دونفره ثریا آقایی و ثمین عابد خجسته با شکست برابر تیم دونفره پرو از راهیابی به فینال این مسابقات باز ماندند و مدال برنز را به گردن آویختند.

مسابقات بین المللی بدمینتون بنین از روز ششم تیر ماه آغاز شده است.

همچنین بدمینتون بازان باید پس از این مسابقات، در رقابت‌های ساحل عاج، غنا و نیجریه شرکت کنند.

مسابقات بین المللی بدمینتون ساحل عاج در روزهای ۱۳ تا ۱۶ تیرماه جاری در شهر «آبیجان»، رقابت‌های بین المللی بدمینتون غنا در روزهای ۲۷ تا ۳۰ تیرماه در شهر «آکوا» و همچنین مسابقات بین المللی بدمینتون نیجریه نیز در روزهای دوم تا پنجم مرداد ماه در شهر «لاگوس» برگزار خواهند شد.

انتهای پیام/ 

 

 


 

 

کدخبر: 1704


السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
بخوان دعای فرج را دعا اثر دارد
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise