یکشنبه، 17 تیر 1403 - 17:48

تأسیس اولین مجتمع گردشگری اختصاصی بانوان کشور در تبریز

معاون امور مجلس، حقوقی و استان‌های وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی در سفر یک روزه خود به آذربایجان‌شرقی ضمن بازدید از اولین مجتمع گردشگری اختصاصی بانوان در کشور، آذربایجان‌شرقی را یکی از استان‌های پایلوت گردشگری کشور عنوان کرد.

شهربانو. امید بانوان؛ به نقل از روابط عمومی وزارت میراث‌فرهنگی، جواد واحدی در جریان سفر روز پنجشنبه ۱۴ تیر خود به آذربایجان‌شرقی ضمن اشاره به عملکرد ممتاز این استان در حوزه گردشگری طی سخنانی گفت: اولین مجتمع گردشگری مختص بانوان در کشور که از منظر اقامتی، تفریحی، بهداشتی و ورزشی در مرحله بهره‌بردای‌ست که امید است تا افتتاح این مجتمع بی‌نظیر در آذربایجان‌شرقی محقق شود.

معاون امور مجلس، حقوقی و استان‌های وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی ادامه داد: مجتمع گردشگری بانوان نهضت به‌عنوان مجموعه‌ای کامل و بی‌نظیر در سطح کشور با حجم سرمایه‌گذاری بالغ بر ۴۰۰ میلیارد تومان در مساحتی بالغ بر ۵ هکتار عرصه و ۱۰ هزار متر زیربنا با اشتغال آفرینی مستقیم برای ۴۰ نفر در مرحله بهره‌برداری و آماده سازی برای افتتاح قرارگرفته است.

او افزود: استان آذربایجان‌شرقی در حوزه گردشگری سلامت نیز به‌عنوان یکی از استان‌های پایلوت مطرح است که لازم است تا از ظرفیت‌های کم‌نظیر این استان در حوزه‌های مختاف گردشگری نهایت بهره‌برداری صورت گیرد.

واحدی مجتمع گردشگری نهضت را مجتمعی کامل و برخوردار از حوزه‌های مختلف تفریحی‌، خدماتی و رفاهی عنوان کرد و گفت: این مجموعه گردشگری با امکاناتی همچون اقامتگاه، سال ورزشی، استخر، جکوزی، سال زیبایی و بهداشتی، رستوران کامل‌ترین مجتمع گردشگری بانوان در سطح کشور محسوب می‌شود.

کدخبر: 18091


یا حسین
السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise