سه‌شنبه، 19 تیر 1403 - 15:53

تفاوتی بین فوتبال زنان و مردان وجود ندارد؛

می‌خواهیم بازیکن برزیلی به لیگ زنان بیاوریم!

قائم مقام قهرمان لیگ برتر زنان اعلام کرد که می‌خواهد برای نخستین بار بازیکن خارجی برای حضور در لیگ برتر زنان به خدمت بگیرد!

ورزش. امید بانوان؛ ورزش سه نوشت؛ نشست سالانه مدیرعاملان باشگاه‌های لیگ برتری برگزار شد و در بخشی از این نشست، قائم مقام باشگاه خاتون بم که قهرمان فعلی لیگ برتر زنان است؛ اعلام کرد که منعی برای استخدام بازیکن خارجی وجود ندارد و این باشگاه می‌خواهد از این ظرفیت استفاده کند.

 «ایمان فرزین» گفت: هیچ محدودیت و منع قانونی در راستای جذب بازیکن خارجی در فوتبال زنان وجود ندارد و ما نیز می‌توانیم همانند فوتبال مردان، از حضور بازیکنان خارجی بهره‌مند شویم. برابر مقررات، هر تیم می‌تواند حداکثر از ۶ بازیکن خارجی (شامل حداقل یک بازیکن با ملیت آسیایی) در لیگ قهرمانان زنان آسیا ۲۰۲۴ استفاده کند.

 فرزین همچنین پیرامون همین موضوع گفت: حضور بازیکنان خارجی در فوتبال ایران موجب افزایش سطح کیفی مسابقات و پیشرفت فنی خواهد شد، چیزی که فوتبال زنان ایران تاکنون از آن محروم بوده است. ما می‌توانیم برای فصل آتی بازیکن اروپایی و برزیلی با مبالغ بسیار پایین به ایران بیاوریم و سطح فوتبال زنان را ارتقا دهیم.

کدخبر: 18147


یا حسین
السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise