چهارشنبه، 02 مرداد 1398 - 16:45

اسامی بانون راه یافته به اردوی تیم ملی ووشو مشخص شد

در پایان رقابت‌های انتخابی تیم ملی ووشو ۱۷ ووشوکار در دو بخش تالو و ساندا جواز حضور در اردوی تیم ملی را کسب کردند.

کرج - امید بانوان؛ به نقل از روابط عمومی فدراسیون ووشو، رقابت‌های انتخابی تیم ملی ووشوی بانوان برای حضور در رقابتهای قهرمانی جهان امروز چهارشنبه دوم مردادماه در دو بخش ساندا و تالو در آکادمی ووشو برگزار شد و در نهایت نفرات راه یافته به اردو مشخص شدند.

سانداکاران راه یافته به اردو، سه مرتبه برابر یکدیگر قرار می‌گیرند و هر ورزشکاری که به دو پیروزی دست یابد به عنوان نفر فیکس وزن خود انتخاب می‌شود. در بخش تالو مرجان کرمی و زهرا کیانی از اصفهان به همراه هانیه رجبی از تهران راهی اردو شدند تا زیر نظر محبوبه کریمی به عنوان مربی برنامه‌های آماده سازی را آغاز کنند.

در بخش ساندا نیز زهرا شکوهی و آرزو سلیمی از چهارمحال و بختیاری، زهرا حسنی خیرآبادی از اردبیل، بختیاری، پریسا هاشمی از آذربایجان شرقی، الهه، شهربانو و سهیلا منصوریان از اصفهان، نسیبه میرشهیدی از گیلان، محنا رحیمی و مریم هاشمی از کرمانشاه، صدیقه دریایی از مازندران، فریناز نذیری از تهران، نگین خراسانی از کرمان و زهره شهپری از خوزستان جواز حضور در اردو را دریافت کردند. هدایت این تیم برعهده راضیه طهماسبی است.

تیم ملی ووشوی ایران مهرماه به مسابقات قهرمانی جهان در شانگهای اعزام می‌شود و در بخش زنان سه سانداکار راهی این رقابتها خواهند شد.

انتهای پیام/ 

کدخبر: 1872


 هموطن با تو ايران روشن است
السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise