سه‌شنبه، 08 مرداد 1398 - 11:27

۵ مدال در انتظار جودوکاران ایران در رقابت‌های جوانان آسیا

در جریان دومین روز از رقابت های جودوی جوانان آسیا، ۳ نماینده ایران به فینال رسیدند و ۲ جودوکار دیگر نیز راهی رده بندی شدند.

کرج - امید بانوان؛  ایسنا نوشت؛ در جریان دومین و آخرین روز از رقابت های جودوی جوانان آسیا که در چین تایپه در حال برگزاری است، ۶ نماینده ایران در بخش پسران و دختران به روی تاتامی رفتند که ۳ نماینده ایران به فینال رسیدند و ۲ جودوکار نیز راهی رده بندی شدند.

در وزن ۸۱- کیلوگرم امین کامیابی مقابل کونال از هند پیروز شد و در دومین مبارزه نیز ریهاری از استرالیا را شکست داد. وی در نیمه نهایی نیز نوربک اورتای از قزاقستان را ضربه فنی کرد و به فینال رسید. کامیابی برای کسب مدال طلا باید به مصاف هیروتورا آئواگی از ژاپن برود.

در ۹۰- کیلوگرم قاسم باغچقی در دور نخست مقابل حریف ژاپنی ضربه فنی شد و با توجه به تعداد کم شرکت کنندگان این وزن به گروه بازنده ها رفت. وی در این مرحله مقابل حریف هندی پیروز شد و به رده بندی رسید و برای کسب مدال برنز به مصاف جودوکار قزاق می رود.

در ۱۰۰- کیلوگرم علی پرهیزگار با شکست حریفانی از کره جنوبی و ژاپن به فینال رسید و برای کسب مدال طلا باید به مصاف نازریف از ترکمنستان برود.

در سنگین وزن نیز فرزین شاهباز ابتدا حریفی از چین تایپه را برد اما در نیمه نهایی به حریف مغول باخت و راهی رده بندی شد. وی برای کسب مدال برنز باید به مصاف حریفی از کره جنوبی برود.

در بخش زنان نیز صرف بیرانوند در وزن ۶۳- کیلوگرم در همان دور نخست به حریفی از کشور میزبان باخت و حذف شد.

مریم بربط در ۷۰- کیلوگرم به ترتیب با برتری مقابل حریفانی از هند و چین تایپه به فینال رسید و برای کسب مدال طلا باید به مصاف نارینووا از قزاقستان برود.

انتهای پیام/

کدخبر: 1913


السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
بخوان دعای فرج را دعا اثر دارد
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise