دوشنبه، 01 مهر 1398 - 08:30

برای سومین بار؛

مسابقات جهانی کشتی آلیش زنان لغو شد

نایب رییس زنان فدراسیون کشتی از لغو مسابقات جهانی استانبول تیم ملی کشتی آلیش زنان خبر داد و گفت: منتظر اعلام زمان و مکان جدید این مسابقات هستیم.

کرج - امید بانوان؛  ایرنا نوشت؛ «فاطمه درخشانی» اظهار داشت: در حال انجام کارهای اعزام ملی‌پوشان به این رقابت‌ها بودیم که مسابقات جهانی استانبول لغو شد و منتظر هستیم تا بعد از مسابقات جهانی قزاقستان زمان و مکان برگزاری این رقابت‌ها را به ما اعلام کنند.

تاکنون سه مسابقه بین المللی تیم ملی کشتی آلیش زنان لغو شده است. تیم ملی کشتی آلیش ایران به دلیل دعوت نشدن به بازی‌های ورزش‌های رزمی جهان در کره جنوبی به این کشور اعزام نشدند. همچنین مسابقات قهرمانی آسیا که قرار بود در چین برگزار شود نیز به دلیل انصراف این کشور از میزبانی لغو شده بود. 

«ستاره اسماعیلی» مربی ارشد تیم ملی کشتی آلیش نیز در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: ما در جریان لغو این مسابقات یا اعزام آلیش‌کاران به این رقابت‌ها نیستیم. نایب رییس زنان فدراسیون پیش از این در مصاحبه‌ای با رسانه‌ها عنوان کرد که آلیش‌کاران به مسابقات جهانی استانبول اعزام خواهند شد و در حال رایزنی با ترکیه هستیم. این رقابت‌ها از ۱۸ تا ۲۱ مهر ماه در ترکیه برگزار می‌شود و شاید این مسابقات را دیرتر برگزار کنند.

انتهای پیام/

کدخبر: 2125


السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
بخوان دعای فرج را دعا اثر دارد
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise