چهارشنبه، 10 مهر 1398 - 11:04

استقلال آموزش و پرورش فردیس در دست پیگیری است

 مدیرکل آموزش و پرورش استان البرز اعلام کرد که برای ارتقای فعالیت های آموزشی، استقلال اداری آموزش و پرورش فردیس در دست پیگیری است.

کرج - امید بانوان؛ ایرنا نوشت؛ سالار قاسمی شامگاه سه شنبه در نشست علنی شورای اسلامی شهر فردیس افزود: دغدغه استقلال آموزش و پرورش فردیس موضوع جدی است و باید قدردان نگاه همه اقشار مردم این شهرستان باشیم.

وی با بیان اینکه جبر جغرافیایی در آموزش و پرورش استان البرز موجب شده که همخوانی میان نواحی آموزشی آن وجود نداشته باشد، اظهار داشت: اکنون ۱۲۰ مدرسه جزو شهرستان فردیس و ۴۰ مدرسه در محدوده شهر کرج در قالب ناحیه ۲ آموزشی کرج فعالیت می کنند که نیازمند ساماندهی هستند.

مدیرکل آموزش و پرورش البرز با بیان اینکه توسعه تشکیلات اداری در کشور منع قانونی دارد، توضیح داد: باید با همان نیروهای موجود شرایط را کنترل کنیم.

وی افزود: پیگیری مجمع خیرین مدرسه ساز در دستور کار مدیر آموزش و پرورش ناحیه ۲ کرج و شهرستان فردیس قرار گیرد تا به مشکلات فردیس در حوزه اموزشی رسیدگی شود.

به گفته این مسئول ۲۰ زمین چمن مصنوعی تا پایان سال جاری در استان البرز به به بهره برداری می رسد که سهم فردیس قابل توجه است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان البرز گفت : حدود ۳۵ تا ۴۰ درصد مدارس استان البرز نیازمند تخریب و بازسازی هستند.

قاسمی با بیان اینکه سرانه فضای ورزشی دانش آموزی در کشور ۳۳ سانتی‌مترمربع است، اظهار داشتد: این سرانه در البرز ۱۲ سانتی مترمربع می باشد.

این مسئول افزود: طی سال جاری یک هزار کلاس درس در البرز ساخته می شود که از این آمار بیش از ۱۰۰ کلاس برای شهرستان فردیس پیش بینی کردیم.

انتهای پیام/

کدخبر: 2172


السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
بخوان دعای فرج را دعا اثر دارد
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise