شنبه، 23 آذر 1398 - 16:27

تنیس زیر 13 سال غرب آسیا؛

 ایران با 8 قهرمانی و 4 نایب قهرمانی صدرنشین شد

هفته دوم رقابت های تنیس زیر 13 سال غرب آسیا در امارات با 4 قهرمانی و 2 نایب قهرمانی و صدرنشینی ایران در این رویداد به پایان رسید.

کرج - امید بانوان؛ به نقل از روابط عمومی فدراسیون تنیس، هفته دوم و پایانی رقابت‌های زیر 13 سال غرب آسیا در بخش فینال انفرادی پسران، کسری رحمانی در مقابل امیرعلی قوام 2 بر صفر به برتری رسید و عنوان قهرمانی را به ارمغان آورد.

در بخش دوبل هم تیم دونفره کسری رحمانی و امیرعلی قوام بازیکنان آکادمی تنیس آپت، در رویارویی با تیم دونفره لبنان با پیروزی 2 بر صفر، عنوان قهرمانی را بدست آوردند.

کسری رحمانی با 2 قهرمانی انفرادی و دو قهرمانی تیمی 4 مدال طلا و امیرعلی قوام با 2 مدال طلای تیمی و 2 مدال نقره انفرادی به عنوان بازیکنان برتر این دو هفته انتخاب شدند.

همچنین در ترکیب تیم دختران هم ماندگار فرزامی و هانا سلطانی حضور داشتند که نتایجی مشابه تیم پسران کسب کردند.

در فینال انفرادی دختران، رویارویی تنیسورهای ایرانی با برتری ماندگار فرزامی همراه بود و هانا سلطانی نایب قهرمان شد. در این بازی فرزامی 2 بر صفر به پیروزی رسید.

فینال دوبل دختران هم با برتری 2 بر صفر تیم دونفره ماندگار فرزامی و هانا سلطانی در برابر تیم دونفره از لبنان همراه شد تا جام قهرمانی در این بخش هم به نمایندگان ایران برسد.

این برای نخستین بار در تنیس ایران است که فینال‎هایی تمام ایرانی در دو بخش پسران و دختران مسابقات غرب آسیا برگزار می‎شود.

در پایان هفته دوم و پایانی رقابت های تنیس زیر 13 سال غرب آسیا در امارات، ایران در رقابت با 11 کشور با 8 عنوان قهرمانی و 4 مقام دومی در صدر جدول قرار گرفت.

فریبا سفیدباف و تونی اندرویچ هدایت تیم‌های نوجوانان ایران در این رویداد را عهده دار بودند.

انتهای پیام/

کدخبر: 2528


السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise