جمعه، 20 دی 1398 - 15:23

پایان کار زنان والیبال ایران در انتخابی المپیک با ۳ شکست

تیم ملی والیبال زنان ایران در سومین بازی خود از رقابت‌های انتخابی المپیک ۲۰۲۰ شکست خورد.

کرج - امید بانوان؛ ایسنا نوشت؛  تیم ملی والیبال زنان ایران در آخرین بازی خود از رقابت‌های انتخابی المپیک‌۲۰۲۰ مقابل اندونزی به میدان رفت و با نتیجه ۳ بر ۲ شکست خورد.

ملی‌پوشان ایران ست‌های اول و دوم بازی را با نتایج ۲۱ بر ۲۵، ۱۵ بر ۲۵ به اندونزی واگذار کردند اما ست‌های سوم و چهارم را با نتایج ۲۵ بر ۲۱ و ۲۶ بر ۲۴ پیروز شدند. در ادامه هم ست پنجم را با نتیجه ۱۲ بر ۱۵ واگذار کردند و شکست خوردند.

تیم ایران دو بازی قبلی خود مقابل قزاقستان و کره جنوبی را با نتایج ۳ بر صفر شکست خورد. در نتیجه مرحله گروهی این مسابقات با سه شکست برای تیم ایران به پایان رسید.

فدراسیون والیبال ایران تیمی با بازیکنان رده سنی جوانان را راهی مسابقات کرده بود.

فاطمه امینی، هاله متقیان، فاطمه عنایت، زهرا کریمی، حانیه محتشمی‌پور، آیتک سلامت، اسما سعیدی، سارا نظری، الهام فلاح، ریحانه کریمی، مینا روستا، نگین شیرتری، مونا آشفته و الهه پورصالح بازیکنان تیم ملی والیبال بانوان ایران در رقابت‌های انتخابی المپیک هستند که هدایت آنها را میترا شعبانیان بر عهده دارد.

هفت کشور در مسابقات والیبال انتخابی المپیک ۲۰۲۰ توکیو در گروه زنان حضور دارند که تیم ملی والیبال بانوان ایران در گروه دوم با تیم‌های اندونزی، قزاقستان و کره‌جنوبی هم‌گروه بود.

انتهای پیام/

کدخبر: 2668


السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise