آرشیو، 21 فروردینفروردین 1394 - 19:32

بانوان کشور در ۴۵ رشته ورزشی فعالیت دارند

معاون امور ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان از فعالیت بانوان ورزشکار کشور در ۴۵ رشته ورزشی خبر داد.

کرج - امید بانوان:مهر نوشت؛ رباب شهریان ظهر سه‌شنبه در دیدار با نماینده ولی فقیه در لرستان اظهار داشت: مهمترین سیاست‌های ما در فعالیت‌هایمان فرمایشات مقام معظم رهبری است چراکه ایشان نگاه ویژه‌ای به ورزش بانوان برای داشتن جامعه سالم دارند.

وی عنوان کرد: مقام معظم رهبری می‌فرمایند وقتی یک بانوی مسلمان ایرانی با حجاب خود در سکوی قهرمانی می‌ایستد کار بسیار با عظمتی است.

معاون امور ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان با بیان اینکه فرمایشات مقام معظم رهبری برای ما فصل الخطاب است، ادامه داد: ورزش بانوان در ایران توانسته حجاب را به عنوان یک ارزش به تمام جهان صادر کند.

شهریان با اشاره به اینکه دولت تدبیر و امید نگاه ویژه به ورزش برای توزیع فرصت‌های متعادل و متوازن دارد، تصریح کرد: اگر مادران ما ورزش کنند جامعه‌ای سالم و شاداب خواهیم داشت.

وی با بیان اینکه با کمک ورزش می‌توان آسیب‌های اجتماعی که جوانان ما را تهدید می‌کنند کاهش داد، افزود: پس از انقلاب بانوان ما در پنج رشته فعالیت می کردند اما در حال حاضر بانوان ما در ۴۵ رشته ورزشی فعالیت می‌کنند.

معاون امور ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان خاطرنشان کرد: پس از پیروزی انقلاب اسلامی تعداد محدودی مربی زن داشتیم اما اکنون ۱۰۰ هزار مربی و ۶۰ هزار داور زن داریم.

انتهای پیام/ 

کدخبر: 280


 هموطن با تو ايران روشن است
السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise