دوشنبه، 29 اردیبهشت 1399 - 18:37

جدیدترین جلد از سری داستان‌های «باشگاه قتل زنان»‌ منتشر شد

استقبال از «بیستمین قربانی»

نام رمان جدید «جیمز پترسون»، نویسنده مشهور و پرکار آمریکایی در فهرست رمان‌های پرفروش نشریه نیویورک‌تایمز جای گرفت.

کرج - امید بانوان؛ ایسنا نوشت؛ مان «بیستمین قربانی» به قلم جیمز پترسون و «ماکسین پائترو» به عنوان جدیدترین جلد از سری داستان‌های «باشگاه قتل زنان»‌ منتشر شد و در نخستین هفته از حضور در فهرست آثار پرفروش نشریه نیویورک‌تایمز در جایگاه چهارم قرار گرفت.

«بیستمین قربانی» به داستان تحقیقات «لیندزی باکسر» درباره قتل چند فرد بدنام در شهرهای مختلف پرداخته است.

سال گذشته رمان «نوزدهمین کریسمس» به عنوان نوزدهمین جلد از سری داستان‌های «‌کلوب قتل زنان»‌ و کارآگاه‌ «‌لیندزی باکسر» این دو نویسنده به این فهرست راه‌ یافته بود.

«پترسون» به طور میانگین سالی ۱۴ کتاب منتشر می‌کند و نام او به عنوان اولین نویسنده‌ای که یک میلیون جلد از آثارش در قالب دیجیتال به فروش رسیده، ثبت شده است.

رمان «کامینو» از «جان گریشام»‌ نیز که هفته گذشته صدرنشین این فهرست شده بود، این‌هفته همچنان در رتبه نخست قرار دارد. در جدیدترین اثر «گریشام»،‌ زمانی که جسد یک نویسنده آثار جنایی پس از وقوع یک طوفان در جزیره «کامینو» کشف می‌شود، مرز بین واقعیت و تخیل زمان کم‌رنگ‌تر می‌شود.

جایگاه‌های دوم، سوم و پنجم فهرست پرفروش‌های داستانی جلد سخت این هفته به‌ترتیب به «جایی که خرچنگ‌ها آواز می‌خوانند» به قلم «دلیا اوئنز»،‌ «اگر خون جاری شود» نوشته «استفن کینگ» و «همه بزرگسالان این‌جا هستند» اثر «اما استراب»‌ اختصاص یافته است.

انتهای پیام

کدخبر: 3025


السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise