جمعه، 27 تیر 1399 - 16:34

توزیع ماسک و مواد ضد عفونی میان تاکسی‌داران فردیس

 با رانندگان تاکسی بدون ماسک برخورد می‌شود

سرپرست سازمان حمل و نقل و بار و مسافر شهرداری فردیس از توزیع ماسک و مواد ضد عفونی میان تاکسی‌داران فردیس خبر داد و گفت: این سازمان با رانندگان تاکسی بدون ماسک برخورد می‌کند.

کرج – امید بانوان| «علی امیری» با اشاره به شیوع ویروس کرونا و لزوم حرکت در راستای پیشگیری از ابتلا به آن، اظهار کرد: سازمان حمل و نقل و بار و مسافر شهرداری فردیس استفاده از ماسک توسط رانندگان تاکسی را اجباری کرده است.

وی در ادامه با بیان اینکه رانندگانی که هنگام کار از ماسک استفاده نکنند جریمه می شوند، اضافه کرد: گشت انتظامی سازمان مدیریت حمل و نقل و بار و مسافر شهرداری فردیس به طور روزانه از ایستگاه‌های تاکسی و مسیرهای تردد تاکسی‌ها بازدید و در صورت مشاهد عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی توسط رانندگان، با آنها برخورد می‌کند.

سرپرست سازمان حمل و نقل و بار و مسافر شهرداری فردیس در بخش دیگری از پخش مواد ضد عفونی و ماسک میان رانندگان تاکسی فردیس خبر داد و تاکید کرد: سازمان حمل و نقل و بار و مسافر شهرداری فردیس دارای ۶۰۰ دستگاه تاکسی است.

وی با بیان اینکه پیشگیری از شیوع ویروس کرونا بدون همکاری شهروندان میسر نیست، از شهروندان خواست هنگام استفاده از وسایل نقلیه عمومی پروتکل‌های بهداشتی را رعایت و از ماسک استفاده کنند.

انتهای پیام/

کدخبر: 3370


السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise