چهارشنبه، 22 مرداد 1399 - 13:44

انتخاب شهردار فردیس ملغی شد

فرماندار فردیس اعلام کرد که مصوبه شورای اسلامی شهر فردیس در خصوص انتخاب «مصطفی سعیدی سیرایی» به عنوان شهردار فردیس در هیات حل اختلاف استان ملغی شد.

کرج- امید بانوان| ایرنا نوشت؛ «ابوالفضل اینانلو» گفت: جلسه‌ای در هیات حل اختلاف استان با ریاست استاندار البرز و با حضور رییس کل دادگستری استان، نمایندگان مردم در مجلس، نماینده شورای استان در هیات حل اختلاف استان، معاون عمرانی استاندار و فرماندار فردیس برگزار شد.

در این جلسه رییس و سخنگوی شورای اسلامی شهر فردیس مطالب خود را در خصوص انتخاب شهردار مطرح کرد که پس از رای‌گیری به این نتیجه رسیدند که جلسه انتخاب شهردار فردیس خلاف قانون بوده زیرا از ۹ عضو شورای شهر چهار عضو نشست را ترک کرده‌اند.

فرماندار فردیس با اشاره به اعمال بند یک ماده ۹۲ قانون تشکیلات وظایف انتخابات شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران، اظهار داشت: همچنین در این نشست برای ۹ عضو شورای اسلامی شهر فردیس به علت سهل‌انگاری در امور، عدم خدمات‌رسانی به مردم و تشکیل جلسات غیرقانونی توبیخ درج پرونده صادر شد.

وی با بیان اینکه به شورای اسلامی شهر فردیس مدت ۱۰ روز مهلت داده شد که نسبت به انجام تکالیف قانونی که در ماده ۸۰ تعیین شده حقوق و وظایف خود را انجام دهد، گفت: در این مدت شورای اسلامی شهر فردیس باید به امورات مردم رسیدگی کند.

شورای شهر فردیس چندی پیش «محمد خسروزاده» شهردار این شهر را با اکثریت آرا برکنار کرد.

 

انتهای پیام/

کدخبر: 3551


السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise