سه‌شنبه، 15 مهر 1399 - 09:37

قهرمانی «نازنین ملایی» در مسابقات روئینگ ایران

تیم تهران و نازنین ملایی در مسابقات روئینگ قهرمانی ایران مقام نخست را کسب کردند.

کرج - امید بانوان؛ مسابقات قهرمانی ایران و انتخابی تیم ملی روئینگ بانوان  در دریاچه آزادی برگزار شد. «نازنین ملایی» ملی پوش شاخص ایران در روئینگ تک نفره سبک وزن عنوان نخست را به دست آورد.

در فینال B روئینگ تکنفره سنگین‌وزن:

«فاطمه مجلل» از آذربایجان غربی با زمان ۴:۱۸.۱۱۵ دقیقه اول و در مجموع ششم، «زهرا سیانکی» از تهران توابع با زمان ۴:۲۵.۹۸۴ دقیقه دوم و در مجموع هفتم و «مائده حضوری» از البرز با زمان ۴:۳۲.۷۵۳ دقیقه سوم و در مجموع هشتم شدند.

در فینال B روئینگ تکنفره سبک‌وزن:

«آرینا رجبی» از کردستان با زمان ۴:۳۷.۳۵۶ دقیقه اول و در مجموع ششم، «ساریه کریمیان» از کردستان با زمان ۴:۴۱.۵۰۶ دقیقه دوم و در مجموع هفتم و «بهاره حبیبی» از کرمانشاه با زمان ۴:۴۶.۴۰۲ دقیقه سوم و در مجموع هشتم شدند.

در فینال A روئینگ تکنفره سنگین‌وزن:

«نگار نگهدار» از تهران با زمان ۴:۰۸.۴۲۸ دقیقه صاحب مدال طلا شد، «اسرا جوانمردی» از کردستان با زمان ۴:۱۳.۹۹۱ دقیقه مدال نقره گرفت و «مریم کرمی» از همدان با زمان ۴:۱۹.۳۰۴ دقیقه بر سکوی سوم ایستاد و مدال برنز دریافت کرد.

در فینال A روئینگ تکنفره سبک‌وزن:

«نازنین ملایی» از گیلان با زمان ۳:۴۵.۶۷۷ دقیقه بر سکوی نخست ایستاد و صاحب مدال طلا شد، «شکیبا وقوفی» از تهران با زمان ۳:۵۷.۴۴۶ دقیقه مدال نقره دریافت کرد و «زینب نوروزی» از زنجان با زمان ۳:۵۸.۶۹۲ دقیقه بر جایگاه سوم ایستاد و مدال برنز گرفت.

در پایان رقابت‌ها تیم تهران با کسب ۲۲ امتیاز قهرمان شد، تیم گیلان با ۱۷ امتیاز با توجه به کسب مدال طلا در نائب‌قهرمان شد و همدان با ۱۷ امتیاز جایگاه سوم را به خود اختصاص داد.

انتهای پیام/

کدخبر: 3758


السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise