جمعه، 18 مهر 1399 - 18:13

فینالیست‌های رولان گاروس مشخص شدند

دیدارهای نیمه نهایی رولان گاروس در بخش زنان پنجشنبه برگزار و چهره دو فینالیست مشخص شد

کرج -امید بانوان؛ ایسنا نوشت؛ در نخستین دیدار «ایگا اسویاتک» برابر «نادیا پودوروسکا» قرار گرفت و با یک نمایش عالی ۲ بر صفر پیروز شد تا در ۱۹ سالگی برای اولین بار به فینال گرند اسلم صعود کند.

تنیسور لهستانی که تا نیمه نهایی درخشیده بود و برابر یکی دیگر از پدیده‌های رولان گاروس قرار گرفت در ست نخست ۶ بر ۲ پیروز شد.

اسویاتک کاملا برتر از حریف آرژانتینی‌اش بود و در ست دوم هم با نتیجه ۶ بر یک پیروز شد تا به رویای پودوروسکا پایان دهد.

سوفیا کنین و پترا ویتووا دیگر بازی نیمه نهایی را برگزار کردند و تنیسور آمریکایی با پیروزی ۲ بر صفر توانست برای نخستین بار به فینال رولان گاروس صعود کند.

در ست اول تنیسور آمریکایی شروع خوبی داشت و توانست ۴ بر یک پیش بیفتد. در ادامه ویتووا خود را پیدا کرد و به جبران نتیجه نزدیک شد اما در نهایت ۶ بر ۴ مغلوب شد. شرایط در ست دوم متفاوت بود و دو تنیسور رقابت نزدیکی داشتند.

زمانی که نتیجه ۲ بر ۲ برابر بود این رقابت به اوج خود رسید و در نهایت تنیسور آمریکایی برنده گیم پنجم شد.

در ادامه کنین که تنها یک گیم با پیروزی فاصله داشت و ۵ بر ۳ پیش بود دو گیم پیاپی را از دست داد تا نتیجه ۵ بر ۵ شود. با این حال تنیسور آمریکایی جبران کرد و در نهایت این ست را ۷ بر ۵ به نفع خود اختصاص داد.

تنیسور ۲۱ ساله شنبه در دیدار نهایی برابر اسویاتک قرار می‌گیرد و برای فتح دومین گرند اسلم خود در سال ۲۰۲۰ تلاش خواهد کرد. کنین پیش از این قهرمان اپن استرالیا شده بود.

انتهای پیام/

کدخبر: 3770


السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise