پنجشنبه، 25 دی 1399 - 00:29

استاندار البرز تاکید کرد؛

ارتقای زیرساخت‌های انتظامی استان متناسب با جمعیت شهرستان‌

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: در راستای ارتقا و برقراری امنیت و آرامش در استان از هیچ همراهی و کمکی دریغ نخواهیم کرد.

فردیس-امید بانوان؛ «عزیزاله شهبازی» در مراسم آغاز عملیات اجرایی ساختمان ستاد فرماندهی انتظامی شهرستان فردیس که روز چهارشنبه صورت گرفت، با اشاره به اینکه شهرستان فردیس متراکم ترین شهر کشور است، افزود: جمعیت بالا و تنوع طبقه های اجتماعی مردم در این شهرستان سبب شده که نیروی انتظامی و امنیتی و دستگاه قضا با جدیت بیشتری درصدد برقراری نظم و امنیت باشند.

وی ادامه داد: البرز به عنوان آخرین استانی که تشکیل شد از ابتدا در زیرساخت ها دچار ضعف بود از این رو همواره به دنبال ارتقا این زیرساخت با توجه به رشد سریع جمعیت بوده ایم.

شهبازی گفت: فرمانده انتظامی استان نیز با برنامه‌ریزی منسجم درصدد ایجاد زیرساخت‌های انتظامی متناسب با جمعیت شهرستان های استان است که در این راستا همراهی لازم را داشته ایم.

وی افزود: بر این اساس برای نظرآباد، طالقان، فردیس و فرماندهی استان تدابیری اندیشیده شده است.

استاندار البرز اضافه کرد: اکنون در یکی از بهترین مکان ها زمینی از سوی شورای شهر فردیس در نظر گرفته شد تا ساختمان ستاد فرماندهی این شهرستان احداث شود چراکه همه دستگاه ها و نهادها و... در جهت امنیت و آرامش مردم مسئولیت دارند.

وی گفت: برای ساخت این ستاد از محل اعتبارات استانی و منابع نیروی انتظامی، تامین هزینه شده و مقرر شد ظرف مدت 18 ماه به بهره برداری برسد.

شهبازی افزود: در راستای ارتقا و برقراری امنیت و آرامش در استان از هیچ همراهی و کمکی دریغ نخواهیم کرد.

تعامل سازنده استاندار البرز برای برقراری نظم و امنیت قابل تقدیر است

فرماندهی انتظامی استان البرز نیز در این مراسم ضمن تقدیر از نمیانده عالی در استان البرز گفت: استاندار البرز  با اشراف کامل به ماموریت های نیروی انتظامی در راستای تامین نظم و امنیت استان تاکنون تعامل بسیار سازنده ای با نیروی انتظامی استان داشته است.

سردار محمدیان افزود: بر این اساس طی تعامل و همراهی که با استاندار وجود دارد در جهت ارتقا زیرساخت های تامین امنیت استان با جدیت ورود کرده ایم.

 

انتهای پیام/

کدخبر: 4077


السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise