پنجشنبه، 25 دی 1399 - 22:53

به منظور ترویج فرهنگ ایثار و شهادت انجام شد؛

ساخت یادمان های شهدا گمنام توسط مدیریت شهری فردیس

رئیس شورای اسلامی شهر فردیس اعلام کرد که در دوره اول شورای اسلامی شهر فردیس 2 یادمان در مساحت 340 متر مربع  و به مبلغ 2 میلیارد تومان در شهرک سپاه و منطقه وحدت ساخته و مورد بهره‌برداری قرار گرفته است.

فردیس-امید بانوان؛ «مجتبی قاسمی» در حاشیه مراسم تجدید میثاق با آرمان‌های انقلاب در یادمان شهدای گمنام شهرک وحدت که با حضور امام جمعه، فرماندهان نظامی، انتظامی مسئولین و اعضای مدیریت شهری فردیس برگزار شد، گفت: 740 مترمربع به مبلغ 250 میلیون تومان به منظور محوطه سازی، سنگ و کفپوش محیط پیرامونی یادمان شهدای گمنام شهرک وحدت هزینه شده است.

رئیس شورای اسلامی شهر فردیس بیان داشت: تمثال مبارک شهید حاج قاسم سلیمانی، ابومهدی المهندس و 13 شهید مدافع حرم شهرستان فردیس، در این مکان به شکل زیبا و هنرمندانه‌ای کاشی کاری شده است.

قاسمی گفت: مدیریت شهری در آینده نزدیک نسبت به تجهیز محیط پیرامونی یادمان‌های شهدا گمنام، نصب سیستم صوت ثابت و تلویزیون شهری به منظور اجرای مراسم ملی، مذهبی، انقلابی در این مناطق اقدام خواهد کرد.

وی بیان داشت: احداث مسیرهای دوچرخه سواری، پیاده‌روی، ست‌های ورزشی، مبلمان شهری و نورپردازی در اطراف میدان اصلی شهرک وحدت نیز در دستورکار است.

قاسمی در پایان اظهار  امیدواری کرد یادمان شهدای گمنام، پارک، میدان و محیط‌های پیرامونی آنها، محلی برای زیارتگاه شهدای گمنام و هویت بخش مردم و 65 شهید این منطقه شود.

انتهای پیام/

کدخبر: 4097


السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise