دوشنبه، 06 بهمن 1399 - 18:47

ابراز رضایت نمایندگان فدراسیون آسیایی از استادیوم بیسبال کرج

کرج شرایط میزبانی از مسابقات آسیایی را دارد

نمایندگان فدراسیون آسیایی بیسبال با حضور در اداره کل ورزش و جوانان البرز با «مجتبی جانعلی» گفتگو کردند.

کرج - امید بانوان ؛ صبح دوشنبه ششم بهمن پس از بازدید از مجموعه ورزشی انقلاب اسلامی کرج، رئیس فدراسیون بیسبال هند، رئیس فدراسیون بیسبال پاکستان، رئیس و عضو کمیته اجرایی فدراسیون آسیایی بیسبال به همراه منصوری رئیس انجمن بیسبال و سافت بال کشور با حضور در اداره کل ورزش و جوانان البرز طی نشستی با «مجتبی جانعلی» مدیرکل، دیدار و گفتگو کردند.

در این نشست، رئیس فدراسیون بیسبال پاکستان با ابراز خرسندی از حضور در کشور ایران گفت: همانطور که پیش‌بینی می‌کردیم، استان البرز یکی از ورزش‌خیز ترین استانهای کشور ایران است.

وی افزود: این استان و مجموعه ورزشی انقلاب اسلامی کرج امکانات و شرایط خوبی برای میزبانی از مسابقات آسیایی دارند که امیدواریم در صورت قطعی شدن این میزبانی مشکلات جزئی موجود نیز برطرف شود.

رئیس فدراسیون بیسبال پاکستان عنوان کرد: استان البرز این ظرفیت را دارد که حتی از مسابقات بیسبال بانوان و زیر 15 سال آسیا نیز میزبانی کند.

در ادامه رئیس فدراسیون بیسبال هند نیز با قدردانی از حمایت مدیرکل ورزش و جوانان البرز اظهار کرد: طرز تفکر یک مدیر در سطح استان برای توسعه ورزش بسیار مهم و اثرگذار است که خوشبختانه ما در استان البرز این مهم را شاهد بوده‌ایم.

وی افزود: ما صد در صد از استان البرز و فدراسیون ایران برای میزبانی از مسابقات آسیایی بیسبال حمایت می‌کنیم.

رئیس فدراسیون بیسبال هند تصریح کرد: استان البرز می‌تواند به عنوان اولین میزبانی ایران و حتی خاور میانه از مسابقات آسیایی بیسبال در تاریخ این ورزش ثبت شود.

مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز بر حمایت از توسعه بیسبال در سطح استان و کشور تأکید کرد.

«مجمتبی جانعلی» مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز نیز در این نشست اظهار کرد: از حسن نظر و توجه فدراسیون آسیایی بیسبال به کشور ایران به ویژه استان البرز قدردانی می‌کنیم.

وی با بیان این که از توسعه بیسبال در سطح استان و کشور حمایت می‌کنیم، افزود: باوجود کمبودهای موجود، تلاش و کمک می‌کنیم که شرایط میزبانی از مسابقات آسیایی به بهترین نحو ممکن در استان البرز فراهم شود.

جانعلی ادامه داد: البته در بحث اعتباری و تکمیل نیازهای مجموعه ورزشی انقلاب اسلامی، لازم است که نشستی با مقام عالی وزارت ورزش و جوانان و حضور مسئولان فدراسیون برگزار شود.

مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز تصریح کرد: امیدواریم شرایط به گونه‌ای پیش برود که امکان میزبانی از مسابقات آسیایی بیسبال در مجموعه ورزشی انقلاب اسلامی کرج فراهم شود.

کدخبر: 4164


 هموطن با تو ايران روشن است
السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise