جمعه، 10 بهمن 1399 - 13:06

نایب رییس زنان:

ظرفیت‌های والیبال زنان باید تقویت شود

نایب رییس زنان فدراسیون والیبال گفت: سیاست فدراسیون در راستای رسیدن به چشم‌انداز نهایی همترازی والیبال زنان با مردان است و باید ظرفیت‌های زیاد بالقوه به بالفعل تبدیل و تقویت شود.

کرج – امید بانوان؛ «فریبا محمدیان» اظهار داشت: مطالباتی که جامعه والیبال از بخش فنی والیبال زنان دارند، این است که موفقیت‌ها چشم‌گیرتر شود. شرایط موجود به گونه‌ای است که ظرفیت‌های بالقوه زیادی از لحاظ سخت افزاری، نرم افزاری و منابع انسانی در حوزه والیبال زنان کشور وجود دارد اما باید این ظرفیت‌ها تقویت و به بالفعل تبدیل شود. سیاست فدراسیون والیبال در راستای رسیدن به چشم انداز نهایی در حوزه والیبال زنان است که با آنچه که در مدل موفقیت والیبال مردان است، همتراز شود.

وی افزود: این ظرفیت بزرگی برای والیبال کشور است که در یک مسیر در یک مسیر بسیار موفق و مدل بسیار موفق مدیریتی در بخش والیبال مردان داریم و همان مدل می‌تواند در حوزه زنان هم پیاده سازی شود. این امید خیلی وجود دارد که بتوانیم موفقیت‌های چشمگیری را در حوزه زنان شاهد باشیم. به لحاظ تکنیکی، فنی و مدیریتی نیازمند فرآیندی هستند تا نتیجه را زودتر حاصل کنند. شاید نتوانیم ادعا کنیم ظرف چند ماه یا یکسال این اتفاق بیفتد اما می‌توانیم برنامه‌ها را به گونه‌ای طراحی کنیم و منابع انسانی مورد نیاز را در فضای داخلی و بین المللی به گونه‌ای مدیریت کنیم که این هم‌افزایی برای بالفعل شدن ظرفیت والیبال زنان صورت بگیرد و این موفقی‌ ها حاصل شود.

نایب رییس فدراسیون والیبال عنوان کرد: لیگ والیبال زنان در این فصل ویژگی بسیار زیادی داشته و جا دارد از همکاران خوبم برای زحمت زیادی که در این یکسال به جهت برنامه ریزی هدفمند تشکر کنم. حتی در گفت و گو با کادر فنی و داوران و مربیان تیم‌ها اذعان داشتند که این لیگ درس‌های بزرگی به ما داد. زیرا شرایط کاملا استاندارد بوده و از تکنولوژی فنی استفاده شده است. اینها همه حاصل شد زیرا دغدغه مقام ارشد این فدراسیون رشد و توسعه والیبال زنان است و امیدوارم بتوانیم پاسخگوی این دغدغه و مطالبات بحق والیبال زنان باشیم.

وی یادآور شد: نشست تخصصی را در دهه فجر برای مساله‌شناسی و بررسی راهکاری رسیدن به قهرمانی شایسته دختران بلندقامت کشور در والیبال خواهیم داشت. در این جلسه با واکاوی نظرات نخبگان و صاحبنظران والیبال به یک اجماع می‌رسیم. همچنین تصمیمات لازم برای برگزاری اردوی تیم‌های ملی و استعدادیابی نیز در این نشست اتخاذ خواهد شد.

انتهای پیام/

کدخبر: 4199


السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise