دوشنبه، 13 بهمن 1399 - 15:59

ضرورت تعیین تکلیف املاک قولنامه‌ای فردیس به صورت قانونی

رئیس شورای اسلامی شهر فردیس اعلام کرد که حدود ۲۲ پرونده املاک قولنامه‌ای در شهرداری فردیس در جریان هستند که بنابر اعلام دستگاه‌های مربوطه این پرونده‌ها مشمول قانون جدید سال ۹۹ نخواهند شد و به زودی تعیین تکلیف می‌شوند.

کرج – امید بانوان؛ «مجتبی قاسمی» در جلسه شورای اسلامی استان البرز که با حضور «غلامرضا مولابیگی» معاون نظارت و بازرسی دیوان عدالت اداری کشور و روسای شورای شهرهای تابعه استان البرز برگزار شد،گفت: حدود ۲۲ پرونده املاک قولنامه‌ای در شهرداری فردیس در جریان هستند که بنابر اعلام دستگاه‌های مربوطه این پرونده‌ها مشمول قانون جدید سال ۹۹ نخواهند شد و به زودی تعیین تکلیف می‌شوند.

رئیس شورای اسلامی شهر فردیس بیان داشت: آراء هیئت‌های عمومی دیوان عدالت اداری در خصوص نحوه صدور پروانه ساختمانی برای املاک قولنامه‌ای موجب بروز مشکلات بسیاری در مجموعه مدیریت شهری شده است.

رئیس شورای اسلامی شهر فردیس در این جلسه با درخواست برطرف شدن موضوع این املاک به صورت قانونی و با اشاره به برطرف شدن ابهامات مدیریت شهری با برگزاری این جلسه اظهار کرد: طبیعی است که با گذر زمان در برخی قوانین ابهامات و تناقضاتی وجود داشته باشند، اما در دیوان عدالت اداری در خصوص صدور پروانه برای املاک قولنامه‌ای به صورت متعدد اعلام شده است و باید در این خصوص تعیین تکلیف قانونی شود.

 

انتهای پیام/

کدخبر: 4241


السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise