سه‌شنبه، 24 فروردین 1400 - 10:14

ثبت نام۲۵۷ نفر برای انتخابات شوراهای اسلامی در چهارباغ

امید بانوان- سرپرست فرمانداری تازه تاسیس شهرستان چهارباغ در استان البرز مجموع داوطلبان ثبت نام نامزدی در انتخابات شوراهای اسلامی روستایی این شهرستان را ۲۵۷ نفر اعلام کرد.

چهارباغ- امید بانوان؛ «قدرت اله شمیرانی» گفت: ثبت‌نام داوطلبان در سطح دو بخش مرکزی و رامجین در مجموع با ۲۲ روستا انجام شد و ۱۲۰ دواطلب در بخش مرکزی و ۱۳۷ نفر در بخش رامجین داوطلب شدند.

وی با بیان اینکه در بخش مرکزی از ۱۲۰ داوطلب ۱۰۹ نفر مرد و ۱۱ نفر زن می باشند افزود: همچنین در بخش رامجین این شهرستان از ۱۳۷ داوطلب ثبت نام شده ۱۲۵ نفر مرد و ۱۳ نفر زن هستند.

 وی اظهار کرد : ثبت نام همه داوطلبان به صورت غیر حضوری و از طریق دفاتر پیشخوان و اپلیکیشن موبایل انجام شده است . سرپرست فرمانداری چهارباغ خاطرنشان کرد که سن ۹۷ نفر از ثبت نام شدگان بین ۴۰ تا ۵۰ سال می‌باشد.

شمیرانی با ذکر این نکته که در مجموع ۵۵ نفر از داوطلبان دارای سابقه فعالیت در شوراها هستند، گفت: در این دوره انتخابات به ازای هر کرسی حدود چهار نفر با هم رقابت خواهند داشت. چهارباغ با ۲ بخش و ۲۲ روستا سال گذشته به شهرستان ارتقا یافت و داوطلبان در این شهرستان برای بدست آوردن ۸۰ کرسی شورای اسلامی روستا به رقابت خواهند پرداخت.

 ششمین دوره از انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا همزمان با سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در ۲۸ خرداد ماه سال جاری برگزار خواهد شد .

 

انتهای پیام/

کدخبر: 4679


السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise