چهارشنبه، 25 فروردین 1400 - 10:18

با «در جا زدن ممنوع» زندگی‌تان را متحول کنید

امیدبانوان- «درجا زدن ممنوع!» کتابِ جان‌ سی. مکسول(۱۹۴۷)، نویسنده و سخنران انگیزشی آمریکایی است. این کتاب دربردارنده ۱۵ قانون است که با اجرای آن‌ها می‌توانید به زندگی تحول و پویایی ببخشید.

کرج- امیدبانوان؛ در بخشی از مقدمه کتاب می‌خوانیم: واژه‌هایی همچون استعداد و توانایی در هر زبانی در گروه واژه‌های مثبت و انگیزه‌بخش قرار می‌گیرند.

این‌گونه واژه‌ها به انسان کمک می‌کنند تا با خوش‌بینی به آینده بنگرد. این واژه‌ها برای انسان امیدآفرین هستند و موفقیت را نوید می‌دهند. این واژه‌ها در واقع احساس کامیابی و درخشش را در وجود انسان برمی‌انگیزند.

استعداد و توانایی نشان‌دهنده‌ گزینه‌های ممکن برای ما هستند. وقتی درباره‌ توانایی خودتان به‌منزله‌ یک انسان می‌اندیشید؛ به هیجان می‌آیید.

دست‌کم من امیدوار هستم که چنین احساسی در وجودتان پدیدار شود. این اندیشه به‌راستی اندیشه‌ای مثبت و روحیه‌بخش است.

من، همان اندازه که توانایی‌های خودم را باور دارم، توانایی‌های شما را نیز باور دارم. آیا شما از توانایی‌هایی ویژه بهره‌مند هستید؟ بی‌تردید. تردید ندارم که پاسخ این سؤال در رشد و پیشرفت دایمی شما نهفته است.

برای به‌کارگیری هرچه بیشتر توانایی‌های وجودتان، باید همواره در حال رشد و پیشرفت باشید. در این کتاب می‌کوشم به شما کمک کنم تا بیاموزید چگونه رشد و پیشرفتی مؤثر داشته باشید؛ به‌گونه‌ای که از بهترین فرصت‌ها استفاده کنید و بتوانید تا حد امکان به همان انسانی تبدیل شوید که برای آن منظور آفریده شده‌اید.

من مشتاق هستم به شما کمک کنم نگرشی مناسب را برگزینید، هرچه بیشتر به توانایی‌های وجودتان پی ببرید، شور و اشتیاقتان را به‌کار بگیرید، هدفتان را بهتر بشناسید و مهارت‌های خودتان را هرچه بیشتر پرورش دهید تا بتوانید به همان انسانی تبدیل شوید که به‌معنای ‌واقعی شایسته‌اش هستید.

این کتاب را نوشتم تا تأثیرگذاری رشد و پیشرفت شخصی را هرچه بیشتر و بهتر به شما نشان دهم. من می‌خواستم راهکارهایی را مطرح کنم که شما با به‌کارگیری آن‌ها می‌توانید به انسانی موفق‌تر و تأثیرگذارتر تبدیل شوید.

کدخبر: 4694


السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise