جمعه، 28 خرداد 1400 - 08:49

حدادی:

مردم امروز با حضور در پای صندوق‌های رای حماسه می‌آفرینند

عضو شورای مرکزی فراکسیون انقلاب اسلامی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: پشتوانه بالای رای مردمی نقش بسزایی در توانمندی رییس جمهور منتخب برای تحقق مطالبات مردم و پیشرفت ایران اسلامی دارد.

سیاسی- امید بانوان؛ ایسنا نوشت؛ «علی حدادی» با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری برای حضور مردم در پای صندوق‌های رای علی‌رغم وجود برخی از مشکلات، بیان کرد: برای اینکه ایرانی قوی، توانمند و پیشرفته بسازیم در وهله اول نیاز به مشارکت حداکثری مردم در انتخابات داریم. همان طوری که مقام معظم رهبری تاکید داشتند رییس جمهوری که با رای حداکثری مردم انتخاب می شود، از توانمندی بیشتری در عرصه داخلی و خارجی برای پیشبرد اهداف و برنامه ها برخوردار است.

وی در ادامه اظهار کرد: پشتوانه رای مردمی نقش بسزایی در توانمندی رییس جمهور منتخب برای تحقق مطالبات مردم و پیشرفت ایران اسلامی دارد. ان شاءالله مردم امروز با حضور در پای صندوق های رای حماسه خواهند آفرید و به فردی اصلح رای خواهند داد.

نماینده مردم طالقان، ساوجبلاغ، نظرآباد و چهارباغ در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: رییس جمهوری که با رای بالا مردم انتخاب می شود از کارآمدی بالاتری برای حفظ منافع ملی و گام برداشتن در مسیر حل مشکلات مردم به ویژه در حوزه اقتصادی برخوردار است. ما در داخل کشور از ظرفیت های خوبی برخوردار هستیم. ان شاءالله با اعتماد مجدد مردم به صندوق رای شاهد انتخاب فردی کارآمد و شجاع خواهیم بود که با پشتوانه مردمی و تکیه بر ظرفیت های درونی در جهت حل مشکلات گام برخواهد داشت.

حدادی در پایان تاکید کرد: همان طوری که مقام معظم رهبری اشاره داشتند پشتوانه نظام اسلامی مردم هستند. امروز دشمن به دنبال ایجاد گسست بین مردم و صندوق رای است. امید است مردم با حضور پرشور در پای صندوق رای مشت محکمی بر دهان دشمن خواهند کوبید. امروز شهدا از ما انتظار دارند و ما را دعوت می کنند تا پای صندوق های رای حاضر شویم.

انتهای پیام

کدخبر: 5540


السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise