آرشیو، 13 آذر 1397 - 12:36

فرامرزیان: محمدیان شکایت کرده و برای ادامه حضور منتظر جواب است

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان گفت: فریبا محمدیان زودتر از موعد بازنشسته شده بود و بر همین اساس طرح شکایت کرده است که اگر نتیجه آن تا ۱۵ آذر بیاید تکلیف او برای حضور در وزارت ورزش مشخص خواهد شد.

کرج- امید بانوان؛ تسنیم نوشت: ژاله فرامرزیان در حاشیه بازدید از اردوی تیم ملی تیراندازی جانبازان و معلولین و بازدید از بخش‌های مختلف این فدراسیون اظهار داشت: قبل از اعزام کاروان ایران به بازی‌های پاراآسیایی فرصت نشد که با ورزشکاران دیدار کنم  و حالا پس از نتایج خوبی که در جاکارتا کسب شد لازم دیدم برای تقدیر از این ورزشکاران در اردوی‌شان حضور پیدا کنم. فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین تلاش‌های زیادی طی سال‌های اخیر داشته است و امیدوارم این تلاش‌ها و حمایت وزارت ورزش شرایط مناسب‌تری را برای آینده به همراه داشته باشد.

وی افزود: یکی از وظایف فدراسیون علاوه بر توسعه ورزش قهرمانی، مناسب‌سازی فضای ورزشی برای معلولان است تا آنها نیز مانند سایر اقشار جامعه بتوانند ورزش کنند. ما هم سعی می‌کنیم نهایت حمایت را از این فدراسیون و ورزش معلولان داشته باشیم.

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان ادامه داد: ما متناسب با نتایجی که هر فدراسیون پیش‌بینی‌اش را قبل از اعزام به بازی‌های آسیایی و پاراآسیایی کرده بود پاداش‌هایی را در نظر گرفته‌ایم که فدراسیون جانبازان و معلولین هم شاهد این پاداش می‌شود. پیش‌بینی این بود که کاروان ایران در بازی‌های پاراآسیایی در رده چهارم قرار بگیرد، اما با یک پله صعود سوم شد و این نشان می‌دهد که زحمات کشیده شده نتایج خوبی را به همراه داشته است.

فرامرزیان درباره برگزاری مراسم تجلیل از مدال‌آوران گفت: ما در ابتدای سال جاری مراسم تقدیر از مدال‌آوران سال 95 و 96 را برگزار کردیم برای سال 97 هم لازم است که تعداد دقیق مدال‌آوران تا پایان سال مشخص شده و سپس مراسم تقدیر برگزار شود. ما اصرار داریم که شخص رئیس جمهور در این مراسم حضور داشته باشد. اگر این فرصت فراهم شد مراسم تقدیر را همین امسال برگزار می‌کنیم، اما اگر این موضوع محقق نشود، مراسم به اوایل سال 98 موکول خواهد شد.

وی درباره مشکلات ملی‌پوشان تیراندازی معلولان درباره نبودن فشنگ و ساچمه خارجی عنوان کرد: شرایط اقتصادی در کشور شامل حال همه ما می‌شود و همگی باید این موضوع را در نظر بگیریم. ما سعی کرده‌ایم با روش‌هایی که خود فدراسیون‌ها بررسی می‌کنند حداکثر تلاش را برای تأمین وسایل و ملزومات داشته باشیم. به‌هرحال برخی از این اقلام در ایران تولید نمی‌شوند و شاید کیفیت موردنظر را نداشته باشند. در این باره اگر فدراسیون جانبازان و معلولین پیشنهاد اعزام به خارج از کشور برای برگزاری اردو را داشته باشد بررسی لازم صورت خواهد گرفت.

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان با اشاره به اینکه تاکنون تقریباً 81 درصد از بودجه این فدراسیون پرداخت شده است، خاطر نشان کرد: ما اعلام کرده‌ایم تا جایی که برای‌مان مقدور باشد بیشتر از مبلغ مورد نظر را نیز به فدراسیون کمک می‌کنیم.

فرامرزیان درباره موضوع خصوصی‌سازی دو باشگاه پرسپولیس و استقلال گفت: چیزی که مشهود است ارسال تقاضای خصوصی‌سازی این دو باشگاه از سوی وزارت ورزش است و پس از آنکه مصوبه سازمان خصوصی‌سازی را بگیریم درباره نحوه واگذاری و رقم آن و سایر موارد تصمیم‌گیری می‌شود.

وی درباره موضوع منع به کارگیری بازنشستگان در وزارت ورزش و همچنین فدراسیون‌ها عنوان کرد: ما این قانون را ابلاغ کرده‌ایم و بازنشستگان نیز در زمان مقرر باید محل کار خود را ترک کنند. پس از این موعد مقرر که 15 آذر اعلام شده ما در صدور احکام و پرداخت کمک‌ها بر اساس تکلیفی که داریم اقدام می‌کنیم. برخی از دوستان در گذشته از استثناهایی که در قانون وجود داشت استفاده نکرده بودند و پس از ابلاغ قانون تقاضای خود را مطرح کرده‌اند که اگر این موضوع در زمان مقرر اعلام شود، اجرا خواهد شد.

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان در پایان درباره موضوع بازنشستگی فریبا محمدیان، معاون امور بانوان وزارت ورزش گفت: محمدیان را قبل از موعد بازنشسته کرده‌اند و او هم بر همین اساس طرح شکایتی کرد و اگر نتیجه این شکایت تا پایان هفته بیاید در وزارت ورزش می‌ماند، در غیر این صورت با وجود همه تلاش‌هایی که طی سال‌های اخیر داشته است، باید برود. محمدیان 20 سال خدمت کرده و زودتر از موعد او را بازنشست و در حقش اجحاف کرده بودند. ان‌شاءالله که رویکرد عادلانه‌ای برای او در نظر گرفته شود.

انتهای پیام/

کدخبر: 715


یا حسین
السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise