آرشیو، 24 فروردین0 1397 - 11:29

شروع به‌کار فدراسیون ورزش زنان بعد از هشت سال توقف

سرپرست فدراسیون اسلامی ورزش زنان گفت: شروع به کار این فدراسیون بعد از هشت سال توقف، زنان ورزشکار را به آینده امیدوار کرد.

کرج - امید بانوان؛ خبرگزاری برنا نوشت، الهه عرب عامری، سرپرست فدراسیون اسلامی ورزش زنان عنوان کرد: از اعتماد دکتر مسعود سلطانی فر تشکرمی کنم، تشکیل مجمع و انتخاب رییس فدراسیون اسلامی ورزش زنان اولین ماموریت من خواهد بود.

سرپرست فدراسیون اسلامی ورزش زنان درباره اهمیت راه اندازی این فدراسیون گفت: شروع به کار این فدراسیون بعد از هشت سال توقف، زنان ورزشکار را به آینده امیدوار کرد و به جرات ادعا می کنم بسیاری از مربیان حال حاضر زن در رشته های مختلف از دل بازی های زنان کشورهای اسلامی به ورزش ایران معرفی شدند.

عرب عامری درباره همکاری وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک برای راه اندازی این فدراسیون اظهار کرد: اگر همدلی و همکاری این دو نهاد مهم ورزش نبود این اتفاق بزرگ برای زنان ورزشکار مسلمان جهان نمی افتاد و بعد از استقرار در کمیته ملی المپیک به سرعت مقدمات ارتباطات بین المللی و دعوت از کشورهای عضو را برای مجمع آینده آغاز خواهیم کرد.

سرپرست فدراسیون اسلامی ورزش زنان گفت: فدراسیون رسالت فرهنگی معرفی جایگاه و منزلت زنان ورزشکار مسلمان جهان را بر عهده دارد و با کمک رسانه ها، مسئولیت های بین المللی آن را بیشتر معرفی خواهیم کرد.

انتهای پیام/

کدخبر: 804


السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
بخوان دعای فرج را دعا اثر دارد
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise