لزوم تجلیل از بانوان شاغل با حجاب برتر

دبیر شورای فرهنگ عمومی استان البرز، از مدیران دستگاه‌های اجرایی خواست تا از بانوانی که چادر را به عنوان حجاب برتر انتخاب نموده‌اند، تجلیل و قدردانی شود.

 بیش از 90 درصد مصوبات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید البرز عملیاتی شد

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان البرز گفت: در طول یکسال گذشته بیش از 90 درصد مصوبات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان با همکاری دستگاه‌های مسئول عملیاتی شده اند که بالاتر از متوسط کشوری است.

البرز نیازمند نگاه ویژه دولت در تأمین اعتبارات عمرانی طرح‌های آبرسانی است

رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان البرز پیشرفت طرح‌های آبرسانی کنونی را با توجه به تنش آبی موجود در استان البرز نیازمند نگاه ویژه دولت سیزدهم عنوان کرد.

خرابی شبکه و انشعاب آب در البرز ۱۰ درصد کاهش یافت

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان البرز از کاهش ۱۰درصدی خرابی شبکه توزیع و انشعابات آب در سال ۱۴۰۲ در مقایسه با سال ۱۴۰۱ سخن گفت.

«چشم به راهیم» پویشی مؤثر در جهت کاهش تصادفات رانندگی در البرز

امید بانوان؛ مدیر روابط عمومی اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای البرز با اشاره به اینکه پویش «چشم به راهیم» از ۲۵ اسفند سال گذشته در استان آغاز شد و تا ۱۳ فروردین ادامه داشت، گفت: هدف اصلی این پویش فرهنگسازی در راستای کاهش تصادفات رانندگی بود.

اولین جلسه قرارگاه جهش تولید با مشارکت مردم در البرز تشکیل شد

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: با راه‌اندازی قرارگاه ویژه جهش تولید با مشارکت مردم در استان، اقداماتی عملیاتی و اجرایی را برای صیانت از فرمان رهبری و تحقق شعار سال در دستور کار قرار خواهیم داشت.

آغاز دهمین جشنواره لاله‌های کرج از ۲۰ فروردین

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج گفت: دهمین دوره جشنواره لاله‌های کرج از۲۰ الی ۲۷ فروردین ماه با ۳۰۰ هزار پیاز لاله هلندی در ۳۷ واریته و ۲۰۰ هزار گل فصلی در باغ گل‌های پارک شهید چمران کرج آغاز به کار خواهد کرد.

شمار خانه‌های بازیافت کرج به ۳۰ باب می‌رسد

رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرج گفت: شمار خانه‌های بازیافت در سال جدید به ۳۰ باب افزایش خواهد یافت.

بازگشت ۱۸ محکوم به قصاص در استان البرز به زندگی

رئیس کل دادگستری استان البرز گفت: با تلاش‌های انجام شده در مجموعه قضایی استان در سال ۱۴۰۲، ۱۸ محکوم از قصاص نفس رهایی یافتند.

جشنواره نان در کرج برگزار می‌شود

معاون برنامه‌ریزی و توسعه فرمانداری کرج از اعلام پیشنهاد برگزاری جشنواره و همایش تخصصی نان و فرآورده‌های تکمیلی در حوزه صنایع غذایی خبر داد.

السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise