اجرای پروژه‌های عمرانی متنوع برای بانوان تبریز

شهردار تبریز گفت: تغییر رویکرد شهرداری تبریز از نهادی صرفا عمرانی و خدماتی به نهادی اجتماعی و فرهنگی اجتناب‌ناپذیر بوده و تلاش داریم بر مقوله انسان‌محوری تمرکز و هزینه کنیم.

دستگیری عامل انتشار فیلم باشگاه ورزشی زنان کردستان در فضای مجازی

رئیس پلیس فتا کردستان از شناسایی و دستگیری عامل انتشار تصاویر خصوصی زنان یک باشگاه ورزشی در فضای مجازی استان خبر داد.

آئین‌نامه جامع بانوان سرپرست خانوار تدوین شده است

معاون امور زنان و خانواده رئیس‌جمهور گفت: آءین‌‌نامه جامعی برای بانوان سرپرست خانوار تنظیم شده است که جنبه‌های مختلف کار، مشاوره و پشتیبانی‌های حقوقی را فرا می‌گیرد.

بانوان تا پایان دوره شیردهی از بیمه سلامت برخوردار می‌شوند

معاون رئیس‌جمهور در امور زنان و خانواده گفت: بانوان تا پایان دوره شیردهی به‌صورت رایگان زیر پوشش بیمه سلامت قرار می‌گیرند.

اجتماع مادران ١٢٠ کشور حامی فلسطین برگزار شد

اجتماع مادران ١٢٠ کشور دنیا در حمایت از مردم مظلوم فلسطین و محکومیت اقدامات رژیم کودک کش صهیونیستی در حرم حضرت معصومه(س) برگزار شد.

بوستان «شهربانو» وکیل‌آباد به بهره‌برداری رسید

مراسم افتتاح بوستان شهربانو وکیل آباد و ۲۷ پروژه شهری منطقه ۹ شهرداری مشهد در حوزه‌های فضای سبز، عمرانی و زود بازده با حضور «انسیه خزعلی» معاون امور بانوان و خانواده رئیس جمهور، استاندار خراسان رضوی، شهردار مشهد و همچنین جمعی از مدیران استانی و شهری برگزار شد.

همایش «زن در ۱۰۰ سال اخیر» در اردبیل برگزار شد

همایش «زن و نقش‌آفرینی او در ۱۰۰ سال اخیر» با ارائه ۱۵۹ مقاله تحقیقی و پژوهشی در اردبیل برگزار شد.

۴۶ مددجوی ندامتگاه زنان استان تهران در هفته وحدت آزاد شدند

همزمان با میلاد با حضرت محمد (ص) پیامبر مهربانی و رئیس مذهب تشیع حضرت امام جعفر صادق(ع) ۴۶ نفر از زندانیان ندامتگاه زنان استان تهران آزاد شدند.

برگزاری نمایشگاه زنان و تولید ملی از ۱۲ مهر

مدیرکل امور بانوان شهرداری تهران از برگزاری نوزدهمین نمایشگاه زنان و تولید ملی با حضور ۲۸۲ کسب و کار داخلی از ۱۲ تا ۲۱ مهر ماه سال جاری در بوستان گفت‌وگو خبر داد.

بیمه زنان خانه‌دار، سرمایه‌گذاری پرقدرت برای آینده

افزایش شمار بیمه‌شدگان یا به نوعی تعمیم پوشش بیمه‌ای به آحاد جامعه یکی از راهبردهای اساسی سازمان تأمین اجتماعی است که در این زمینه در دولت سیزدهم طرح بیمه فراگیر خانواده ایرانی را برای بیمه زنان خانه‌دار و دانشجویان به عنوان اولویت اصلی خود قرار داد.

 دعوتید به آغاز سراسری طرح مردمی کاشت یک میلیارد درخت در البرز
السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
بخوان دعای فرج را دعا اثر دارد
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان