ارتقاء ساختار اداره کل بانوان شهرداری تهران تعیین تکلیف می‌شود

عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران گفت: تکلیف ارتقاء ساختار اداره کل بانوان شهرداری تهران تا دو هفته آینده مشخص می‌شود.

هدیه ویژه ازدواج شهرداری تهران به زوجین

معاون برنامه‌ریزی، توسعه سرمایه انسانی و امور شورای شهرداری تهران از سفر به عتبات به عنوان هدیه ویژه ازدواج شهرداری به کارکنان شاغل در این نهاد خبر داد.

بانوان کارآفرین صاحب بازارچه دائمی می‌شوند

شهردار منطقه ٢ تهران از جانمایی و احداث بازار دائمی خود اشتغالی برای بانوان سرپرست خانوار در محله طرشت خبرداد.

بودجه ۵ هزار میلیارد ریالی شهرداری تهران برای نوسازی مجموعه‌های ویژه بانوان

مدیرکل امور بانوان شهرداری تهران گفت: امسال مدیریت شهری با موافقت شورای اسلامی شهر تهران بودجه پنج هزار میلیارد ریالی برای بازسازی، بهسازی و تجهیز مجدد تمام زیرساخت‌های مجموعه‌های ویژه بانوان و دختران این شهر اختصاص داده است.

گردهمایی بانوان مؤثر و کارآفرین خراسانی در رویداد «ایراندخت»

رئیس بنیاد نخبگان خراسان رضوی گفت: رویداد توانمندسازی و مهارت‌آموزی «ایراندخت» به میزبانی بنیاد ملی نخبگان در ۲۳ خردادماه ۱۴۰۳ برگزار می‌شود.

پیش‌بینی تربیت ۱۵۰۰ مبلغ و مبلغات در طرح «طوبی»

دبیر قرارگاه پایداری خانواده و فرهنگ عامه در شورای فرهنگ عمومی کشور از پیش‌بینی تربیت ۱۵۰۰ مبلغ و مبلغات در طرح ملی «طوبی» در سراسر کشور خبر داد.

دست آفریده زنان پایتخت در راه صادرات

مدیرکل امور زنان و خانواده شهرداری تهران از صادرات محصولات و دست آفریده‌های زنان توانمند شهر تهران به خارج از کشور خبر داد.

گردشگری و صنایع دستی،‌ مردمی‌ترین نوع اقتصاد است

معاون وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی با اشاره به اهمیت تحقق شعار سال گفت: صنایع دستی و گردشگری، مردم‌‌ترین سهم ما در اقتصاد است که همه اقشار می‌توانند ‌در آن نقش‌آفرینی کنند.

دشمن در تلاش است موضوع حجاب را به مسئله امنیتی تبدیل کند

فرمانده کل انتظامی کشور در اجتماع بزرگ مردم قم به ویژه بانوان در حرم حضرت معصومه(س) در حمایت از طرح نور گفت: حجاب و عفاف موضوعی کاملاً فرهنگی و اجتماعی است و دشمن در تلاش است موضوع حجاب را به مسئله امنیتی تبدیل کند.

برگزاری دومین رویداد اهدای جایزه ملی جوانی جمعیت در همدان

مدیرکل دفتر امور زنان و خانواده استانداری همدان گفت: دومین رویداد اهدای جایزه ملی جوانی جمعیت در هفت بخش در همدان برگزار می‌شود.

 هموطن با تو ايران روشن است
السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise