آگهی جعلی کار درمنزل

مجرمان سایبری با درج اگهی‌های اغوا کننده و جعلی کار در منزل در ایام نوروز قصد و فریب شهروندان را دارند. مراقب باشید.

آنچه در سومین رویداد ستر جشنواره عرضه پوشش ایرانی و اسلامی در شهر کرج گذشت

نمایشگاهی از توانمندی‌های بانوان استان البرز در سومین رویداد ستر با همراهی مشاور امور زنان و خانواده فرمانداری کرج از عصر یکشنبه هفتم اسفندماه 1401 تا نهم اسفندماه به آدرس کرج، درختی، مجموعه اسپیدا برگزار شد.

سرود «دست اقتدار» پیش روی مخاطبان قرار گرفت

فرهنگی- امیدبانوان؛ روابط عمومی دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نوشت: قطعه سرود «دست اقتدار» به همت دفتر سرود در معاونت امورهنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و توسط گروه سرود محراب، با شعر و آهنگسازی محمدجواد الهی‌پور و تنظیم سپهر جامی به مناسبت سومین سالگرد شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی منتشر شد.

نماهنگ «یا رئوف» به مناسبت زادروز امام هشتم(ع) منتشر شد

فرهنگی، هنری- امیدبانوان؛ مدیریت موسیقی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران به مناسبت، فرارسیدن میلاد باسعادت هشتمین اختر آسمان ولایت، امام رضا(ع)، نماهنگ «یا رئوف» را تولید و منتشر کرد.

وزیر ورزش: حضور زنان در ورزشگاه در بازی‌های ملی را تضمین می‌کنیم

فیلم- امیدبانوان؛ حمید سجادی- وزیر ورزش و جوانان درباره عدم حضور زنان در ورزشگاه‌ها در بازی‌های باشگاهی فوتبال ایران گفت: فدراسیون فوتبال مسئولیت حضور زنان در بازی‌های باشگاهی را برعهده دارد؛ ما بازی‌های ملی را تضمین می‌کنیم.

روز زنانه جشنواره فیلم؛ از «بی‌مادر» تا «دسته دختران»

چهلمین دوره جشنواره فیلم فجر به نیمه راه رسید؛ در روز پنجم این دوره دو فیلم با محوریت زنان در خانه اصحاب رسانه روی پرده رفت؛ فیلم «بی‌مادر» ساخته مرتضی فاطمی و «دسته دختران» اثر منیر قیدی. این دو فیلم در ژانرهای درام و جنگی ساخته شده‌اند و هرکدام به نحوی زنان را محور فیلم قرار داده‌اند.

خطر افزایش قیمت دارو بیخ گوش چند میلیون ایرانی!

یکی از چالش‌های اساسی نظام دارویی کشور در سال‌های اخیر، تخصیص ارز دولتی به صنعت تولید و واردات داروها بوده است؛ اگرچه با فسادها و رانت‌های ایجادشده در پی تخصیص ارز دولتی، حذف آن یک ضرورت در نظام سلامت به حساب می‌آید اما حذف ارز دولتی بدون حمایت بیمه‌ای، منجر به افزایش شدید پرداخت از جیب بیماران و نارضایتی مردم خواهد شد.

بازدید سرزده امام‌جمعه کرج از محل گود حصارک

البرز- امید بانوان؛ آیت‌الله حسینی همدانی، نماینده ولی فقیه در استان البرز و امام جمعه کرج، روز چهارشنبه با حضور در منطقه حصارک کرج به‌صورت سرزده از محل گودبرداری غیراصولی باغ ناصربخت در محدوده خیابان‌های مالک اشتر و فروردین بازدید کرد.

بانوان بالای ۳۵ سال و مجرد می‌توانند در طرح مسکن ثبت نام کنند

معاون مسکن و ساختمان وزارت راه گفت: ساخت و ساز فعلی مسکن در کشور که توسط بخش خصوصی انجام می‌شود حدود ۳۲۰ تا ۳۵۰ هزار واحد است و بانوان بالای ۳۵ سال و مجرد می‌توانند در طرح مسکن ثبت نام کنند.

موتورسواری بانوان صراحتاً ممنوع اعلام شد

رئیس پلیس راهور ناجا در رابطه با موتورسواری بانوان مطرح کرد: گواهینامه موتورسیکلت برای خانم‌ها منع قانونی دارد. در صورت برخورد با موارد تردد موتور سیکلت سواری خانم‌ها بر اساس قانون با آن‌ها جریمه و برخورد می‌شود.