سه‌شنبه، 07 اسفند 1397 - 15:55

تاکید استاندار البرز به مناسبت روز زن:

تحقق سهم ۳۰ درصدی بانوان در تصدی پست‌های مدیریتی پیگیری شود

نماینده عالی دولت در استان البرز ضمن دفاع از حقوق بانوان در تحقق سهم سی درصدی پست‌های مدیریتی اظهار داشت: بانوان در پست‌های مختلف مدیریتی توفیقات ارزشمندی کسب کرده‌اند.

امید بانوان؛ عزیزاله شهبازی که به مناسبت گرامیداشت مقام زن در زادروز تولد فرخنده حضرت زهرا (س) در جمع بانوان شاغل استانداری و فرمانداری‌های استان سخن می گفت، اظهار داشت: با وجود آنکه بانوان شاغل مسئولیت‌های سنگینی در منزل و محل کار خود دارند اما بارها توانمندی‌های خود را در عرصه‌های مختلف به اثبات رسانده‌اند.

استاندار البرز با تاکید بر اصل شایسته سالاری در انتصاب زنان در سمت‌های مهم مدیریتی گفت: بارها به دلیل دفاع از حقوق بانوان در راستای تصدی پست‌های مدیریتی از سوی مسئولان ملی مورد تقدیر قرار گرفته‌ام و این امر را در البرز نیز دنبال می‌کنم.

نماینده عالی دولت در البرز ضمن تاکید  بر تحقق سهم 30 درصدی بانوان از پست‌های مدیریتی از مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری خواست طی مکاتبه‌ای با فرمانداران، ظرفیت‌های مدیریتی احصاء و در جهت معرفی بانوان توانمند برای تصدی پست‌ها اقدام شود. 

وی با بیان اینکه بانوان ایران در ادوار مختلف تاریخ  به ویژه در پیروزی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس نقش آفرینی موثری داشته‌اند، افزود: اکنون بانوان در پست‌های مختلف مدیریتی توفیقات ارزشمندی کسب کرده‌اند.

شهبازی رعایت عدالت در استفاده از امکانات شغلی میان زنان و مردان شاغل دستگاههای اجرایی را نیز مورد توجه مسئولان امر قرار داد.

استاندار البرز با تاکید بر اهمیت نقش بانوان در تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی گفت: با توجه به ظرفیت‌ بانوان در انجام مسئولیت‌ها می‌توان از این سرمایه‌های انسانی موثر در جهت تحقق این اهداف متعالی بهره برد.

انتهای پیام/

کدخبر: 1025


 هموطن با تو ايران روشن است
السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise