کرج نیازمند بازارچه دائمی صنایع دستی است

نماینده مردم کرج، فردیس و اشتهارد در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به ظرفیت خوب کرج در زمینه صنایع دستی نیازمند یک بازارچه دائمی در این زمینه است.

صدور حکم نهایی سه پرونده کثیرالشاکی در البرز

رییس کل دادگستری البرز از رسیدگی نهایی و صدور احکام سه پرونده کثیرالشاکی در این استان خبر داد و گفت : این پرونده ها دارای بیش از سه هزار شاکی است.

 تعطیلات پایان هفته هوا سرد می‌شود

مدیرکل مدیریت بحران استانداری البرز ضمن اعلام هشدار سطح نارنجی کشاورزی تاکید کرد: بر اساس پیش‌بینی اداره کل هواشناسی استان، سامانه سرد و بارشی از روز جمعه ۱۱ الی یکشنبه ۱۳ فروردین ماه استان البرز را دربرمی‌گیرد.

جابه‌جایی بیش از 52 هزار مسافر در محورهای مواصلاتی البرز

همزمان با آغاز سفرهای نوروزی تا پایان ششم فروردین، 52 هزار و 776 مسافر در محورهای مواصلاتی استان جابه‌جا شده‌اند.

اختلاس ۴۰ میلیارد ریالی  کارمند بانک در البرز

جانشین فرماندهی انتظامی البرز گفت: کارمند یکی از شعب بانک های دولتی کرج به اتهام اختلاس ۴۰ میلیارد ریالی توسط ماموران پلیس امنیت اقتصادی استان دستگیر و به مراجع قضایی معرفی شد.

تلاش مدیران استانی برای احصاء نقاط ضعف و قوت  خویش در جهت ارتقا عملکرد

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: مدیران استان باید عملکرد حوزه فعالیت خود را مرور کنند و با احصاء نقاط ضعف و قوت خود، محورهای مهم کاری سال جدید را ترسیم کنند.

اجرای برنامه‌های متنوع ورزش کارگری در سال جدید

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز از برنامه ریزی‌های هیئت ورزش‌های کارگری و اجرای مسابقات مختلف در مجموعه ورزشی فرهنگی کارگران امام خمینی ره کرج خبر داد.

برنامه‌ها و سیاست‌های سال جدید سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای تبیین شد

در اولین جلسه شورای اداری -آموزشی اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان البرز ضمن تبیین و تشریح برنامه‌ها و سیاست‌های سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور بر استفاده حداکثری از همه ظرفیت‌ها و امکانات موجود تاکید شد.

آغاز معاینات پیش‌ از اعزام زائران حج تمتع ۱۴۰۲ در البرز

مدیرعامل جمعیت هلال احمر البرز از آغاز معاینات پیش از اعزام زائران حج تمتع سال ۱۴۰۲ در این استان خبر داد و گفت : برای انجام این معاینات تمهیدات لازم پیش‌بینی شده است.

ساعت کاری ادارات البرز اعلام شد

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری البرز، ساعت آغاز به کار ادارات استان البرز در روزهای ماه مبارک رمضان و پس از این ایام را اعلام کرد.