بيست و پنجمين مانور زلزله در كرج برگزار شد

مدیر کل مدیریت بحران استانداری البرز از برگزاری بیست و پنجمین مانور سراسری زلزله و ایمنی با همکاری دستگاه‌های امدادی این شهرستان در دبیرستان شاهد شهید «مجید کلانتری» خبر داد.

  ۷/۶ کیلومتر از آزادراه شمالی کرج به بهره‌برداری می‌رسد

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز با حضور در برنامه زنده تلویزیونی «گفت‌وگوی ویژه خبری» با عنوان «سفر اول» از سیمای البرز به تشریح روند اجرایی مصوبات اولین سفر ریاست جمهوری به استان پرداخت و در خصوص پروژه‌های پیشنهادی دور دوم سفر نیز که در آینده‌ای نزدیک انجام می‌شود، توضیحاتی به شهروندان ارائه کرد.

دعوت از خیرین البرز برای پیوستن به انجمن خیرین میراث‌فرهنگی

مدیرکل میراث ‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان البرز با اشاره به تشکیل انجمن خیرین میراث‌فرهنگی کشور گفت: اکنون با آغاز رسمی فعالیت انجمن خیرین میراث فرهنگی در کشور اداره کل استان البرز از تمام خیرین دغدغه‌مند میراث فرهنگی استان دعوت می‌کند تا به خیل عظیم نیکوکاران میراث فرهنگی کشور بپیوندند و در راه حفظ هویت تاریخی این استان اثراتی ماندگار از خود بر جای بگذارند.

صدور سند 1200 هکتار از اراضی متعلق به فرودگاه پیام به ارزش 144 هزار میلیارد تومان

رئیس کل دادگستری استان البرز گفت که با تلاش‌های انجام شده یکی از مصوبات سفر ابتدای سال جاری رئیس قوه قضائیه به استان البرز، اجرایی و سند 1200 هکتار از اراضی محدوده فرودگاه پیام به نام دولت صادر شد.

راه‌اندازی مرکز نیکوکاری تخصصی قرآن در البرز

مدیرکل تبلیغات اسلامی البرز از راه‌اندازی مرکز نیکوکاری تخصصی قرآن در این استان خبر داد و گفت: حمایت توأم با اکرام از فعالان قرآنی دهک یک تا سه از مهم‌ترین اهداف راه‌اندازی این طرح است.

تجلیل از مدال آوران البرز در بازی‌های آسیایی و پاراآسیایی ۲۰۲۲ هانگژو

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: باور داریم که باید حامی جوانان باشیم تا بتوانند در جهت ازدواج آسان، اشتغال، تهیه مسکن و بویژه ورزش قهرمانی، گام بردارند.

تدارک برنامه‌های متعدد برای سفر دوم رئیس جمهور به البرز

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: یکی از مهمترین مصوبات سفر اول رئیس جمهور و همچنین سفر رئیس قوه قضائیه به استان، انتقال زندانیان و تخلیه زندان رجایی شهر بود که محقق شد و این زندان بزرگ و ملی از بافت شهری کرج خارج شد.

  ارتقای امنیت غذایی کودکان در البرز کلید خورد

مشاور استاندار البرز و مدیرکل دفترامور زنان و خانواده از اجرای ماده ۲۴ قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت و ارتقای امنیت غذایی کودکان در استان خبر داد.

دیدار مدیر حوزه علمیه خواهران استان با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز

حجت الاسلام و المسلمین کریمی، مدیر حوزه علمیه خواهران البرز در نشستی با جابری انصاری مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی این استان دیدار و گفتگو کرد.

تعامل با نهادهای فرهنگی نقطه عطف برنامه‌های هفته کتاب بود

امید بانوان؛ مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان البرز گفت: هم‌افزایی و تعامل با نهادهای فرهنگی در برگزاری برنامه‌های متنوع برای سنین مختلف نقطه عطف برنامه‌های هفته کتاب امسال بود.

 دعوتید به آغاز سراسری طرح مردمی کاشت یک میلیارد درخت در البرز
السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
بخوان دعای فرج را دعا اثر دارد
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان