پنجشنبه، 09 اسفند 1397 - 12:41

گوهر خیراندیش با نمایش "هفت شهر عشق" به تئاتر بازگشت

گوهر خیراندیش در آخرین روزهای تمرین کنسرت – نمایش "هفت شهر عشق" به جمع بازیگران این نمایش پیوست.

امید بانوان؛ گوهر خیراندیش بازیگر توانمند و با سابقه کشور پس از یازده سال دوری از صحنه تئاتر به عنوان بازیگر نمایش- موسیقی "هفت شهر عشق" معرفی شد.

خیراندیش در سال ۸۶ و با حضور در نمایش"ملاقات بانوی سالخورده" استاد حمید سمندریان آخرین تجربه تئاتر خود را روی صحنه برده است و حضور در "هفت شهر عشق" بازگشت این بانوی سرشناس حوزه بازیگری پس از یازده سال به صحنه خواهد بود.

"هفت شهر عشق" از ۸ اسفند در سالن اسپیناس پالاس نخستین اجرای عمومی خود را روی صحنه خواهد برد و ۷ اسفند نیز مراسم خصوصی جشن آغاز این نمایش در همین سالن با حضور همه بازیگران و عوامل برگزار خواهد شد.

محمد معتمدی و روزبه نعمت الهی خوانندگان این کنسرت– نمایش هستند و محمدرضا عقیلی سرپرستی ارکستر بزرگ این اجرا را بر عهده خواهد داشت.

ژاله صامتی، سیما تیرانداز، نسیم ادبی، شقایق فراهانی، ریحانه پارسا و روزبه بمانی بازیگران "هفت شهر عشق" عشق هستند که "محمد حاتمی" نیز کارگردانی آنرا بر عهده خواهد داشت.

محمدامیریاراحمدی (نویسنده)، یاسر خاسب (طراح حرکت فرم)، نوید فرح مرزی (طراح گریم)، اصغر نژاد ایمانی (طراح لباس)، داریوش پیرو (طراح صحنه) رضا کفایتی و... از دیگر عوامل این برنامه هستند.

 

"هفت شهر عشق" از اواخر این هفته در سالن اسپیناس پالاس روی صحنه خواهد رفت و بلیت فروشی روزهای جدید این اجرا در سایت ایران نمایش آغاز شده است.

 

کدخبر: 1033


 هموطن با تو ايران روشن است
السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise