سفر موسیقایی بانوان به دل ترانه‌های خاطره‌انگیز

در کنسرت بانوان گروه موسیقی «نوشه» سفری موسیقایی داشتیم به دهه‌ها قبل، به دوران ترانه‌های ماندگار پاپ که امروز نیز همچنان ورد زبان مردم کوچه و بازار هستند.

بخش فراگیر چهل‌ودومین جشنواره تئاتر فجر، برگزیدگان خود را شناخت

آئین اختتامیه بخش فراگیر چهل و دومین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر با حضور «محمدمهدی اسماعیلی» وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی،«علی محمد قادری» معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور،«حمید طریفی» حسینی معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش استثنایی کشور،«محمود سالاری» معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی روز دوشنبه نهم بهمن ماه در محل سالن اصلی مجموعه تئاتر شهر برگزار شد.

«بیمه توافقی» برای هنرمندان، نویسندگان و روزنامه‌نگاران

سازمان تأمین‌اجتماعی اعلام کرد براساس توافق این سازمان و صندوق اعتباری هنر، همه هنرمندان، نویسندگان و روزنامه‌نگارارن فاقد پوشش بیمه، علاوه بر روش‌های قبلی می‌توانند در قالب بیمه توافقی و با معرفی صندوق بیمه اعتباری هنر نیز تحت پوشش خدمات بیمه‌ای و درمانی تأمین‌اجتماعی قرار گیرند.

پایان رای‌گیری اسکار؛ زنان در آستانه یک رکورد بزرگ

رأی گیری از اعضای آکادمی برای انتخاب نامزدهای نهایی نود و ششمین دوره جوایز سینمایی اسکار در حالی پایان یافت که زنان سینماگر در آستانه خلق رکورد در شاخه بهترین فیلم هستند.

 «عروس فلسطین» به جشنواره بین المللی تئاتر فجر راه یافت

گروه تئاتر آیین مردم برای اولین بار نمایشی با موضوع مقاومت مردم غزه با عنوان «عروس فلسطین» را به کارگردانی مصطفی بوعذار در جشنواره بین المللی تئاتر فجر به روی صحنه می برد.

قطار حواشی «شبکه‌ مخفیِ زنان» به انتهای خط رسید

سریال «شبکه‌ مخفیِ زنان» افشین هاشمی در حالی با تمام حواشی اش به اتمام رسید که آخرین قسمت آن به ناصر تقوایی، علی حاتمی و بهرام بیضایی تقدیم شد.

فروش بین‌المللی سریال نرگس آبیار

«سووشون» نرگس آبیار در حالی این روزها خود را آماده پخش می‌کند که خبر از پخش بین‌المللی این سریال همزمان با انتشار در داخل کشور به گوش می‌رسد.

یک تاریخ‌سازی در جوایز گلدن گلوب

«لیلی گلداستون» به عنوان نخستین زن سرخپوست در تاریخ جوایز گلدن گلوب توانست جایزه بهترین بازیگر را از آن خود کند.

از فرهنگ فقط تجارتش مانده است

سوفیا کاپولا می‌گوید باید برای دریافت کسری کوچک از بودجه هنگفتی که کارگردانان مرد می‌گیرند، بجنگد.

«بچه‌ زرنگ» ۵۰ میلیاردی شد

انیمیشن سینمایی «بچه زرنگ» با ثبت یک رکورد جدید توانست به جمع هفت فیلم ۵۰ میلیاردی تاریخ سینمای ایران بپیوندد و تنها غیرکمدی میان این آثار باشد.

السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
بخوان دعای فرج را دعا اثر دارد
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise