شنبه، 24 فروردین 1398 - 17:48

اولویت‌های پژوهشی سال 98 کرج اعلام می‌شود؟

رئیس مرکز پژوهش و مطالعات راهبردی شورای شهر کرج گفت: اولویت‌های پژوهشی امسال شهر احصاء شده است.

امید بانوان؛ ایسنا نوشت؛ سارا دشتگرد با اشاره به احصاء اولویت‌های پژوهشی شهر برای سال جدید اظهار کرد: یکی از وظایف مرکز پژوهش و مطالعات راهبردی شورای شهر کرج که در اساسنامه این مرکز هم مشخص شده احصاء اولویت‌های پژوهشی کمیسیون‌های مختلف شوراست.

 

وی ادامه داد: بسیاری از لوایحی که از سوی شهرداری به شورا ارسال می‌شود موضوعاتی‌ست که ممکن است اعضا نسبت به آنها اطلاعات کافی نداشته باشند و یا مدارک و مستندات کافی برای پرداختن به آنها در اختیارشان قرار نگرفته باشد.

 

وی افزود: کمیسیون‌های مختلف این موضوعات را به مرکز پژوهش‌ها اعلام می‌کنند و این مرکز با اعلام فراخوان از پژوهشگرانی که می‌توانند این مجموعه را یاری دهند، کمک می‌خواهد.

 

وی ابراز کرد: در حال حاضر 9 کمیسیون در شورای شهر کرج فعال است که اولویت‌های همه آنها در بهمن ماه احصاء شده است.

 

دشت‌گرد ادامه داد: بنا شده فراخوانی در آخر فروردین ماه در سایت بارگذاری شود تا از طریق آن پژوهشگران از اولویت‌های پژوهشی امسال شهر مطلع و برای تحقق آنها در کنار مجموعه مدیریت شهری اقدام کنند.

 

رئیس مرکز پژوهش و مطالعات راهبردی شورای شهر کرج در بخش دیگری از صحبت‌های خود با اشاره به پیگیری برای تکمیل بانک پژوهشگران کرج گفت: با تکمیل این بانک از موازی کاری در حوزه پژوهش شهرداری و سایر دستگاه‌های استان جلوگیری می‌شود.

 

دشت گرد تصریح کرد: تا کنون به موضوعات پژوهشی زیادی توسط ارگان‌ها و نهادهای مختلف شهر پرداخته شده ولی برخی از آنها از محتوای مناسبی برخوردار نیستند که   با تشکیل این بانک اقدامات لازم برا اصلاح آنها از سوی پژوهشگران صورت می‌گیرد.

 

وی گفت: این بانک تا پایان شهریور تکمیل و روی سایت مرکز پژوهش و مطالعات راهبردی شورای شهر بارگذاری می‌شود تا از این طریق امکان دسترسی همه به آن ایجاد شود.

 

به گزارش ایسنا، سارا دشتگرد مهرماه سال گذشته در گفت و گو با ایسنا اعلام کرده بود که اولویت‌های پژوهشی سال 97 تا آذرماه منتشر خواهد شد اما تا پایان سال 97 خبری از این اولویت‌ها اعلام نشد.

 

علاوه بر این سال 96 هم اولویت‌های پژوهشی کرج در میانه سال از روی سایت حذف و از دسترس خارج شده بود.

 

 

کدخبر: 1088


السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
بخوان دعای فرج را دعا اثر دارد
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise