یکشنبه، 25 فروردین 1398 - 13:08

وحیدی:

قرارداد شهرداری کرج با پیمانکار ایستگاه های اتوبوس ترکمانچای گونه است

نایب رئیس شورای اسلامی شهر کرج از انعقاد قرارداد ترکمانچای گونه شهرداری این کلانشهر با پیمانکار بهره برداری از ایستگاه های مکانیزه و فروش بلیط های الکترونیکی اتوبوس انتقاد کرد.

امید بانوان؛ به نقل از  پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر کرج، منصور وحیدی صبح امروز (یکشنبه 25 فروردین) در ابتدای صد و سی و ششمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر کرج ضمن تقدیر و تشکر از اقدامات صورت گرفته در راستای کمک رسانی به سیل زدگان، تصریح کرد: امیدواریم با درایتِ شخص شهردار مشکلات ناشی از انعقاد قرارداد توسط سازمان وقتِ اتوبوسرانی با پیمانکار طرف قرارداد بهره برداری از ایستگاه های مکانیزه و فروش بلیط های الکترونیکی اتوبوس مرتفع شود. 

وی در خصوص مباحث مطرح شده در خصوص کاهش اضافه کاری پرسنل شهرداری کرج در سال جدید، اظهار کرد: ما به دنبال تحقق عدالت و مطالبه گری دغدغه های عموم شهروندان و پرسنل مدیریت شهری هستیم نه عده محدودی که جریان سازی می کنند. چرا به کارگران خدمات شهری و پاکبانان زحمتکش به اندازه کارگران شاغلِ در ستاد مرکز اضافه کاری تعلق نمی گیرد؛ حال آنکه آن عزیزان در معرض گرما و بارندگی و با لباس کارگری خدمت رسانی می کنند و این ها با کت و شلوار. ما قدرتِ مانور و تصمیم گیری را از مدیران شهری نگرفته ایم بلکه خواستار عملکرد بر مبنای آیین نامه و دستورالعمل هستیم.

 

کدخبر: 1091


السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
بخوان دعای فرج را دعا اثر دارد
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise