یکشنبه، 25 فروردین 1398 - 13:18

محمدی:

مدیران شهرداری کرج برای پرسنل رسمی و قراردادی به یک میزان دلسوزی کنند

رئیس کمیسون محیط زیست شورای اسلامی شهر کرج از مدیران ارشد شهرداری این کلانشهر تقاضا کرد در بحث میزان پرداختی ها و اضافه کاری برای پرسنل رسمی و قراردادی به یک اندازه دلسوزی کنند!

امید بانوان؛ به نقل از  پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر کرج، حسین محمدی در ابتدای صد و سی و ششمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر کرج با بیان مطلب فوق اظهار داشت: ردیف پرداخت اضافه کاری، نوبت کاری و تعطیل کاری در بودجه مصوب سال 98 مبلغ 120 میلیارد تومان بود که بدون کاهش مصوب شد اما در عین حال بر حرکت شهرداری کرج به سمت عدالت در پرداخت ها تاکید شده است تا کارکنانی که با انگیزه در محیط کار حاضر می شوند، همچنان منشاء اثر خیر باشند.

 

وی افزود: شهرداری کرج باید برای اعمال عدالت در پرداخت های خارج از حکم کارگزینی آیین نامه و دستور العملی را تهیه و مصوب نماید و چنانچه برای پرداخت ها با کسری مالی مواجه شد، شورای اسلامی شهر از آمادگی لازم برای جبران و حمایت برخوردار است. همچنین انتظار می رود مدیران ارشد شهرداری در بحث میزان پرداختی ها و اضافه کاری برای پرسنل رسمی و قراردادی به یک اندازه دلسوزی کنند!

 

این مسئول خاطر نشان کرد: متاسفانه در برخی موارد توزیع پاداش و اضافه کاری ها متناسب با عدالت نیست و ساماندهی این موضوع باید در دستور کار قرار گیرد، برای نمونه مدیرعامل یکی از سازمان های تابعه مدیریت شهری کرج که برای پاداشِ پایان سال مبلغ 400 میلیون تومان در اختیار داشته، 5 درصد آن را برای خود مصوب کرده و 50 درصد دیگر را بین عده ای خاص توزیع نموده است. بدتر آنکه در فهرست پاداش گیرندگان افرادی خارج از سازمان مشاهده می شوند که جای تأسف دارد. آیا شهرداری بازرسی و حراست ندارد که باید این دست موارد برخورد شود؟

 

کدخبر: 1093


 هموطن با تو ايران روشن است
السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise