یکشنبه، 25 فروردین 1398 - 13:21

حاجی قاسمی:

احداث سالن روباز در مجموعه چمران جهت اجرای برنامه ها در دستور کار قرار گیرد

رئیس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر کرج خواستار احداث سالن روباز در مجموعه پارک شهید چمران به منظور اجرای کیفی تر برنامه ها شد.

امید بانوان؛ به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر کرج، مهدی حاجی قاسمی با بیان مطلب فوق خاطر نشان کرد: ضمن تقدیر و تشکر از اقدامات شهرداری کرج در خصوص برگزاری جشنواره لاله ها و روز فرهنگی، انتظار می رود ساختِ یک سالن روباز در مجموعه چمران به منظور اجرای کیفی تر برنامه ها و جشن هایی همچون روز فرهنگی در دستور کار قرار گیرد. برای نمونه در جزیره کیش سالنی به شکل کشتی با ارتفاع مناسب ساخته شده و برنامه ها و جشن ها در آن برگزار می شود.

 

وی در خصوص وضعیت نابسامان ایستگاه های اتوبوس نیز بیان داشت: بر اساس تصمیماتِ مأخوذه مقرر گردیده سازمان های تابعه شهرداری کرج در سال 98 طبق اساسنامه به شکل تخصصی فعالیت نمایند که باسازی و بهبود ایستگاه های اتوبوس نیز بر عهده سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری قرار دارد اما قبل از آن نیاز به اصلاح قرارداد منعقده با مجری ساخت و بهره برداری از ایستگاه های اتوبوس احساس می شود.

 

عضو دوره پنجم شورای اسلامی شهر کرج در پایان خواستار تسریع در ابلاغ بودجه 98 به شهرداری شد و گفت: انتظار می رود به جهت تعریف پروژه های متعدد عمرانی در بودجه 98، قراردادها در سه ماهه نخست سال منعقد شوند تا فصلِ کاری از دست نرود و بتوانیم پاسخگوی وعده ها و همچنین دغدغه ها و مطالبات شهروندان گرامی باشیم. 

 

کدخبر: 1094


 هموطن با تو ايران روشن است
السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise