یکشنبه، 25 فروردین 1398 - 14:09

روسای جدید دادگستری اشتهارد و نظرآباد منصوب شدند

در حکمی از سوی احمد فاضلیان روسای دادگستری اشتهارد و نظرآباد منصوب شدند.

امید بانوان؛ به نقل از روابط عمومی دادگستری البرز؛ در آیینی که صبح امروز با حضور معاونان رئیس کل دادگستری استان البرز، امام جمعه، فرماندار، جمعی از خانواده شهدا و مسئولان محلی در اشتهارد برگزار شد، از زحمات یوسف رزقی تقدیر و علی بستامی به عنوان رئیس جدید دادگستری شهرستان اشتهارد معرفی شد.

 

در آیین که معاونان بازرسی، منابع انسانی و فرهنگی دادگستری به همراه رئیس شوراهای حل اختلاف استان هم حضور داشتند سید مرتضی میرغفاری معاون قضایی رئیس کل و رئیس حفاظت اطلاعات دادگستری استان البرز با اشاره به تصمیم دولت آمریکا در مورد سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: همه مردم ایران خود را سپاهی و بسیجی می‌دانند و این اقدام ترامپ را محکوم کرده و از سپاه حمایت می‌کنیم چون حمایت از سپاه را حمایت از انقلاب می‌دانیم.

 

وی در ادامه با تمجید از عملکرد رزقی در اشتهارد گفت: مجموعه قضایی استان از عملکرد وی در این شهرستان رضایت دارد و در این مدت حتی یک گزارش حفاظتی در مورد مجموعه دادگستری این شهر دریافت نشد که بیانگر عملکرد درخشان وی است.

 

میرغفاری با تاکید بر اینکه مسئولان در جمهوری اسلامی خدمتگزار مردم هستند تصریح کرد: درب اتاق روسای حوزه‌های قضایی باید همواره به روی مردم باز باشد و به مشکلات مردم رسیدگی شود؛ رئیس دادگستری علاوه بر نظارت بر مجموعه خود باید با حفظ استقلال دستگاه قضایی تعامل خوبی با امام جمعه و ادارات شهرستان داشته باشد.

 

بر اساس تغییرات انجام شده علی بستامی که تجربه سرپرستی حوزه قضایی اشتهارد را در کارنامه خود دارد به عنوان رئیس دادگستری این شهرستان معرفی شد؛ همچنین یوسف رزقی جایگزین علی مرتضی کاظمی در نظرآباد می‌شود.

 

انتهای پیام/

کدخبر: 1100


یا حسین
السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise