دوشنبه، 26 فروردین 1398 - 12:41

نیکی کریمی ویکتوریا شد

نمایش "عروس مردگان" با اقتباس از انیمیشن معروف تیم برتون روی صحنه خواهد رفت.

امید بانوان, ایران آرت نوشت: "عروس مردگان" به کارگردانی امیدرضا سپهری و تهیه‌کنندگی مریم نراقی در هتل اسپیناس پالاس روی صحنه می‌رود. محمد معتمد نیز به عنوان سرمایه‌گذار در این پروژه حضور دارد. میلاد مهدوی آهنگسازی قطعات موزیکال نمایش و ارکستر "ایستگاه" به رهبری مهدی نوروزی اجرای موسیقی این نمایش را به عهده دارد.

 

در این نمایش نیکی کریمی نقش "ویکتوریا"، شقایق دهقان "مدلین"، میلاد کی مرام "وپکتور" و نازنین بیاتی "امپلی" را بازی می کند.

 

نمایش "عروس مردگان" اردیبهشت ماه سال ٩٨ در هتل اسپیناس پالاس روی صحنه می‌رود. امیدرضا سپهری که پیش‌تر نمایش‌های "ببخش سایمون جان"، "مهمانسرای دو دنیا"، "داستان یک عذرخواهی از آقای امانوئل" را روی صحنه برده بود، طراح و کارگردان این نمایش است و مریم نراقی تهیه‌کنندگی این نمایش موزیکال را برعهده دارد.

 

ارکستر "ایستگاه" به سرپرستی مهدی نوروزی سابقه همکاری با موزیسین بین‌المللی ریچارد کلایدرمن و همکاری با ناصر چشم‌آذر را در رزومه خود دارد.

 

این نمایش اقتباسی از انیمیشن "عروس مرده" به کارگردانی تیم برتون و مایک جانسون، محصول سال ۲۰۰۵ کمپانی برادران وارنر آمریکا است که برای کودکان و بزرگسالان مناسب خواهد بود.

 

انیمیشن "عروس مرده" که سال ٢٠٠٦ نامزد دریافت اسکار بهترین انیمیشن بود، روایتی است بین دنیای زندگان و مردگان. دنیای بی‌روح زندگان که در آن رنگ‌ها مرده و انسان‌ها بیمار و رنجورند و دچار روزمرگی و تزویرند و در عوض در دنیای مردگان همه شاد و مهربانند و محیطی با رنگ‌های شاد دارند و بر خلاف زندگان در حال عشق ورزیدن هستند.

 

کدخبر: 1122


یا حسین
السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise