دوشنبه، 26 فروردین 1398 - 19:16

به پیشنهاد ملیحه اکبری؛

هزینه برگزاری مراسم روز ملی شوراها در فردیس صرف حمایت از سیل زدگان می‌شود

به پیشنهاد ملیحه اکبری رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی شورای اسلامی شهر فردیس و موافقت دیگر نمایندگان مردم، مبلغ 400 میلیون ریال که مقرر شده بود برای برگزاری مراسم روز ملی شوراها هزینه شود، صرف حمایت از هم میهنان خسارت دیده در سیل ویرانگر اخیر می شود.

 امید بانوان؛ به پیشنهاد رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی شورای اسلامی شهر فردیس و موافقت دیگر نمایندگان مردم، مبلغ 400 میلیون ریال که مقرر شده بود برای برگزاری مراسم روز ملی شوراها هزینه شود، صرف حمایت از هم میهنان خسارت دیده در سیل ویرانگر اخیر می شود. این پیشنهاد بازتاب گسترده ای در شبکه های اجتماعی، فضای مجازی و رسانه ها داشته و افکار عمومی خواستار تبدیلِ آن به فرهنگ عمومی در جامعه شده اند.

ملیحه اکبری در این خصوص با بیان اینکه سیل ویرانگر خسارت های سنگینی به برخی استانها و شهرهای کشور وارد ساخته و عرصه زندگی را بر جمعی از هم میهنان عزیز تنگ کرده است، گفت: تصاویری که از مناطق سیل زده در رسانه ها و فضای مجازی منتشر می شود، احساسات هر مخاطبی را بر می انگیزد و در چنین شرایط سختی به رسم اخلاق و انسانیت وظیفه داریم تا از رنج و سختی همنوعانِ خویش بکاهیم.

 جوان ترین عضو شوراهای اسلامی شهرهای البرز تصریح کرد: سالروز ملی شوراها مناسبتی متعلق به نمایندگان مردم است که با رأی و اعتماد مردم روانه شوراهای اسلامی شده اند و وظیفه دارند تا در هر شرایط در کنار مردم باشند و به حمد الهی این نگرش در تمام اعضای شورای اسلامی شهر فردیس وجود دارد و امیدواریم که روند آبادانی و سازندگی در مناطق سیل زده سرعت بیشتری به خود گرفته و از سختی و مشکلات عزیزان خسارت دیده کاسته شود.

 اکبری در پایان ضمن تقدیر از موافقت اعضای شورای اسلامی شهر فردیس با این پیشنهاد و همراهی در این اقدام انسان دوستانه، ترویج فرهنگ نوعدوستی، همیاری و کمک رسانی در جامعه را ضروری دانست و افزود: پیشگامی مسئولان در اقدامات خیرخواهانه، علاوه بر اعتمادسازی در  جامعه نسبت به مسئولان، الگویی مناسب برای افزایش مشارکت های مردمی در کمک به هموطنان آسیب دیده از بلایای طبیعی به ویژه سیل های اخیر خواهد بود.

کدخبر: 1124


 هموطن با تو ايران روشن است
السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise