سه‌شنبه، 27 فروردین 1398 - 15:41

ضرورت جلوگیری از تغییر کاربری فضای سبز شهری

رییس شورای اسلامی شهر کرج گفت: باید از ادامه تغییر کاربری فضای سبز محدوده خیابان چالوس از سه راه عظیمیه به سمت بیلقان جلوگیری شود.

امید بانوان؛ به نقل از روابط عمومی شهرداری کرج؛ عباس زارع در صد و سی و ششمین جلسه شورای اسلامی شهر کرج اظهار کرد: کاربری فضای سبز خیابان چالوس از سه راه عظیمیه به سمت بیلقان به تجاری در حال تغییر است.

 

وی ادامه داد: در صورتی که از ادامه این روند جلوگیری نشود، فضای سبز  این محدوده از بین خواهد رفت. این مسئول تاکید کرد: فضای سبز موجود در این محدوده از باقی ماندههای فضای سبز گذشته است و باید از آن محافظت شود.

 

وی تاکید کرد: ضروری است ممیزی دقیقی از سوی سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری صورت گیرد همچنین معاونت شهرسازی و معماری نظارت کند تا ساخت و سازها در این محدوده بر اساس ضابطه پیش رود.

 

رییس شورای اسلامی شهر کرج ادامه داد: ویلاسازی گسترده ای در این محدوده در حال انجام است و قیمت املاک نیز به صورت چشمگیری در حال افزایش است که این موضوع نیز باید پیگیری و از آن جلوگیری شود.

 

زارع در پایان تاکید کرد: اقدامات صورت گرفته در محدوده مذکور باید متناسب با طرح تفضیلی باشد و در صورتی که اقدامات خلاف طرح تفضیلی است باید با آن برخورد شود.

 

کدخبر: 1136


 هموطن با تو ايران روشن است
السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise