چهارشنبه، 28 فروردین 1398 - 17:41

مردی که یکباره صاحب 220 فرزند شد

یک نیکوکار بجنوردی با پذیرش حمایت از 220 یتیم در خراسان شمالی، سایه خود را بر سر آنان گسترد و رکورددار این امر خیر در میان خیران این استان شد.

امیدبانوان؛ ایرنا نوشت؛ این شهروند نوعدوست که عضو هیات علمی یکی از دانشگاه های تهران است 6 ماه پیش همکاری خود را با کمیته امداد امام خمینی (ره) آغاز کرد و اکنون ماهانه 220 میلیون ریال برای حمایت از این یتیمان می پردازد.

این خیر دانشگاهی با پرهیز از معرفی خود، با بیان اینکه به تازگی با طرح اکرام ایتام این نهاد آشنا شده، این امر را ناشی از عنایت خداوند به خود خواند و افزود: این طرح از برنامه های موثر کمیته امداد برای کمک به ایتام و ایجاد رابطه عاطفی با آنان است.

معاون مشارکت های مردمی کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان شمالی گفت: این نیکوکار بجنوردی، علاوه بر حمایت از کودکان یتیم در طرح محسنین نیز مشارکتی فعال دارد و در صورت معرفی افراد نیازمند دیگر، از حمایت مادی و معنوی از آنان دریغ نمی کند.

محمود بادله افزود: وی علاوه بر واریز ماهانه یک میلیون ریال به حساب 220 کودک یتیم، به خانواده های دارای مشکل در حوزه درمانی نیز کمک های فراوانی داشته که تنها در یک مورد 240 میلیون ریال هزینه درمان یکی از خانواده های نیازمند را پرداخت کرده است.

 

 

کدخبر: 1143


یا حسین
السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise