مدیرعامل بنیاد ملی مد و لباس و سبک زندگی منصوب شد

دبیر شورای فرهنگ عمومی کشور در حکمی «حدیث پازوکی» را به عنوان مدیرعامل بنیاد ملی مد و لباس و سبک زندگی منصوب کرد.

بازارچه‌هایی برای لباس‌های استاندارد حجاب ایجاد شود

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده گفت: بازارچه‌هایی در هر استان باید وجود داشته باشد که بتوان به سادگی لباس‌های استاندارد حجاب را تهیه کرد.

پرونده موسوم به خون‌های آلوده بازگشایی شد

مدیرعامل کانون هموفیلی ایران از بازگشایی پرونده موسوم به خون‌های آلوده خبر داد.

نخستین دوره تربیت مبلغ حفظ قرآن ویژه بانوان طلبه برگزار می‌شود

دوره «تربیت مبلغ حفظ قرآن»به همت معاونت فرهنگی تبلیغی حوزه‌های علمیه خواهران، در راستای توانمندسازی و به‌منظور تربیت نیروی مبلغ و گفتمان‌ساز در زمینه حفظ و معارف قرآن،ویژه طلاب برگزار می‌شود.

راوی فعالیت هیئت‌ها در فاطمیه باشید

همزمان با فرارسیدن ایام شهادت حضرت زهرا (س) و برپایی مجالس عزاداری فاطمیه، سازمان هیئت و تشکل‌های دینی سومین فصل طرح «هیئت خبرنگار» را برگزار می کند.

برگزاری دوره حفظ قرآن، تجوید، صوت و لحن مخصوص بانوان

دوره آموزشی مجازی حفظ قرآن و تثبیت ویژه رده‌های سنی گوناگون دختران و زنان با تدریس شبانی قهرودی، داور مسابقات قرآنی، برگزار می‌شود.

استفاده از ظرفیت‌ بانوان طلبه در حوزه ازدواج

مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی و توسعه اجتماعی جوانان وزارت ورزش و جوانان اعلام کرد: مقرر شد برای تربیت راهنمای خانواده ویژه طلاب خواهر برنامه‌ریزی شود تا از بین این طلاب در سراسر کشور راهنمای خانواده داشته باشیم.

حمایت ستاد امر به معروف از فعالان عرصه عفاف و حجاب

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر در مراسم پایانی دوره مربیان تخصصی عفاف و حجاب گفت: در حال رایزنی با سازمان امور استخدامی و امور زنان نهاد ریاست جمهوری برای برگزاری دوره‌های عفاف و حجاب در دستگاه‌ها با مربیگری مربیان ستاد هستیم.

تجهیز مراکز ناباروری در استان‌های کم‌برخوردار کشور

مدیرعامل بنیاد ۱۵ خرداد ستاد اجرایی فرمان امام(ره) از تجهیز ۵ مراکز ناباروری در استان‌های کم‌برخوردار کشور تا پایان سال جاری خبر داد.

دولت مکلف به ساماندهی مراکز مشاوره ازدواج شد

نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی دولت را مکلف به ساماندهی مراکز مشاوره ازدواج برای افزایش ازدواج پایدار و کاهش طلاق کردند.

 دعوتید به آغاز سراسری طرح مردمی کاشت یک میلیارد درخت در البرز
السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
بخوان دعای فرج را دعا اثر دارد
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان