شنبه، 31 فروردین 1398 - 14:24

برگزاری دومین همایش بازاریابی در سرمایه‌گذاری شهری و گردشگری به میزبانی کرج

رییس سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری کرج از برگزاری دومین همایش بازاریابی در سرمایه گذاری شهری و گردشگری خبر داد.

امید بانوان؛ کرج امروز نوشت، آرش ارشد گفت: این همایش سوم اردیبهشت ماه به میزبانی کرج برگزار خواهد شد.

 

این مسئول با اشاره به اینکه برای توسعه اقتصاد، سرمایه گذاری از مهم ترین عناصر است، اظهار کرد: امروزه سرمایه گذاری در پروژه های شهری با هدف ایجاد درآمد پایدار جایگاه ویژه ای دارد بر همین اساس این هدف باید با روش های علمی دنبال شود که برگزاری همایش یکی از این روش هاست.

 

وی با بیان اینکه سرمایه گذاری در ایران نهالی نوپاست تاکید کرد: بر همین اساس باید با تمام توان نسبت به هم افزایی در افزایش انگیزه و توان افراد در این زمینه اقدام کنیم.

 

ارشد با بیان این نکته که آموزش و هم‌فکری نیاز ضروری برای سازمان‌های مرتبط با جذب سرمایه‌گذار است، گفت: بر این اساس ما در سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی شهرداری کرج اقدام به برگزاری نشست‌ها و همایش‌های مختلف در زمینه چگونگی بازاریابی و جذب سرمایه در پروژه‌های شهری و گردشگری کردیم که دومین نشست با این موضوع نیز در شهر کرج سوم اردیبهشت ماه برگزار می‌شود.

 

وی افزود: امید آن را داریم که این همایش گامی در راستای هم‌فکری و آموزش  در این موضوع باشد تا در آینده شاهد تحولات عمیق و چشمگیری در توسعه اقتصاد شهری در کرج و ایران اسلامی باشیم.

 

انتهای پیام/

کدخبر: 1163


یا حسین
السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise