شنبه، 31 فروردین 1398 - 16:03

رتبه سوم در بین مجمع خیران مدرسه ساز استان‌های کشور

رئیس مجمع خیران مدرسه ساز البرز گفت: مجمع خیران مدرسه ساز استان سال گذشته رتبه سوم را در بین استان‌های کشور کسب کردند و این افتخاری بزگ برای البرزی‌ها محسوب می‌شود.

امید بانوان؛ خبرگزاری صداوسیما نوشت، محمدرضا اسپرورین در نشست با مدیران آموزش و پرورش و مسئولان دستگاهای اجرایی استان البرز افزود: نیکوکاران استان سال گذشته 570میلیارد ریال برای مدرسه سازی اهداء کردند و این کمک ها موجب شد تا مجمع خیرین مدرسه ساز البرز رتبه سوم کشوری را کسب کند.

 

وی با بیان اینکه مشارکت مردمی در البرز 85درصد است در حالی که میانگین مشارکت کشوری 49درصد است اظهار داشت: سال گذشته، 36پروژه آموزشی در استان با کمک نیکوکاران به طور کامل انجام شد.

 

اسپرورین تصریح کرد: در حال حاضر برای ساخت یک مدرسه 12کلاسه بیش از 20میلیارد و 800میلیون ریال اعتبار نیاز است بنابراین مردم با هر توان مالی حتی با اهدای یک آجر می توانند در مدرسه سازی که موضوعی مهم است مشارکت کنند.

 

وی با بیان اینکه بیست و یکمین جشنواره خیران مدرسه سازاستان البرز بیست و نهم اردیبهشت ماه در کرج برگزار می شود افزود: با توجه به مهاجرپذیری البرز، سالانه به 400کلاس درس جدید نیاز داریم که مشارکت بیشتر مردم را می طلبد.

 

انتهای پیام/

کدخبر: 1169


یا حسین
السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise